راز زیبایی و خوش اندامی سوپر استار معروف سینما + عکس

راز زیبایی و خوش اندامی سوپر استار معروف سینما + عکس

راز زیبایی و خوش اندامی سوپر استار سرشناس

خانم بازیگر معروف راز زیبایی و خوش اندامی خود را فاش کرد. پس از انتشار جدیدترین تصاویر نیکول کیدمن در جلد مجلات و فرش قرمز، این بازیگر مشهور استرالیایی الاصل هالیوود مورد توجه همگان قرار گرفت. 

صورت شاداب و جوان او در کنار خواهر کوچکترش آنتونیا کیدمن این جذابیت را مشهودتر کرد به گونه ای که خواهر نیکول که 4 سال از او کوچکتر است خواهرش را به انجام جراحی های زیبایی محکوم کرد!! 

این در حالیست که نیکول با چهره ی نچرال خود همیشه مقابل دوربین نقش آفرینی کرده است. و ادعای خواهر کوچک نیکول نشان دهنده حسادت وی به او است.

خواهر کوچک نیکول هم اکنون مجری و خبرنگار تلوزیون استرالیا است.

 

راز زیبایی و خوش اندامی سوپر استار معروف سینما + عکس

 پس از ادعای خواهر نیکول، به استفاده از بوتاکس برای زیبایی، کیدمن واکنش نشان داد و تزریق بوتاکس را نیز انکار کرد و گفت که تا کنون حتی یکبار هم بوتاکس نزده ام.

 راز زیبایی نیکول

کیدمن با انتشار حرفهای خواهرش اینگونه از خود دفاع کرد:

من تمام تلاشم این است که تغذیه سالم داشته باشم، روزانه علاوه بر نوشیدن چندین لیوان آب، حذف چربی و قندهای مصنوعی، ورزش و خواب کافی سعی در حفظ جوانی و شادابی پوستم دارم.

اگر هم روزی تصمیم به جوان کردن پوستم داشته باشم از هیچ قضاوت و واکنشی واهمه ندارم زیبایی حق مسلم همه ی ما است.

چکیده از بیوگرافی نیکول کیدمن

نیکول مری کیدمن در تاریخ 20 ژوئن سال 1967 در شهر هونولولو ایالات متحده به دنیا آمده است. حرفه ای تهیه کنندگی و بازیگری است. فعالیتش را به طور جدی از سال 1983 شروع کرد.

همسران نیکول او تا کنون دو همسر داشته به نام: تام کروز، و کیت ارین. او 4 فرزند دارد و هر 4 فرزند او از همسر اولش یعنی تام کروز است.

نیکول بابت فعالیت در محصولات سینمایی و تلویزیونی با ژانرهای گوناگون شهرت دارد، نامش همواره در میان بازیگران زن جهان با بیشترین مقدار دستمزد قرار گرفته‌است.

او جوایز متعددی از جمله یک جایزهٔ اسکار، یک جایزهٔ فیلم بفتا، دو جایزهٔ امی ساعات پربیننده و شش جایزهٔ گلدن گلوب برنده شده‌است.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان