جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

 

عرق یکی از همان مواردی است که در زیبایی هر فرد نقش دارد! بله زیبایی ! خوش بو بودن و بوی عرق ندادن یکی از مهم ترین مسائل زیبایی، بهداشتی و سلامتی هر فرد می باشد.

 

یکی از معضلاتی که بسیاری از افراد درگیرآن هستند عرق زیر بغل و به طبع بوی نامطلوب آن است و یکی از دلایلی که خیلی ها تابستان را دوست ندارند به خاطر گرمای زیاد و در نتیجه تعریق بالا در این فصل است.

فقط کافی است در یکی از روزهای این فصل بیرون بزنید و 5 دقیقه راه بروید. در آن وقت است که بدنتان شروع به عرق کردن می کند.

زیر بغل از اولین جاهایی است که شروع به تعریق می کند. استفاده از دئودورانت ها و اسپری های ضد عرق می تواند تا حدی به کاهش عرق و کاهش بوی نامطبوع زیر بغل کمک کند اما زیاد هم روش کارسازی نخواهد بود.

 

جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

 

به گزارش ناز وب برای حل این مساله، محققان راهی یافتند که با تاباندن ریز موج ها به غدد تعریق زیر بغل از عرق کردن آن جلوگیری کرد.

در این روش که میرا درای miraDry نام دارد و توسط سازمان غذا و داروی آمریکا اف دی ای (FDA) تایید شده، می توان 22 تا 30,000 غده مخصوص تعریق در زیر بغل را از بین برد، در نتیجه 82 درصد از عرق های زیر بغل کاهش می یابد. تحقیقات اخیر نشان می دهد که این روش در 90 درصد بیماران تاثیر مثبتی داشته است.

 

انجام میرا درای در دو مرحله انجام می شود و 3000 دلار هزینه در بر خواهد داشت. کسانی که این عمل را انجان داده اند، ادعا کرده اند که این روش کاملاً بدون خطر بوده است.

البته باید بگویم که سیستم تعریق بدن در گرما به خنک کردن بدن بسیار کمک می کند. شاید انجام این عمل تعادل بدن را بر هم بزند.

 

جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

 

همچنین با توجه به تحقیقات انجام شده لیزر زیر بغل برای رفع موهای زائد نیز تا حدود 60 درصد از تعریق و بوی نامطبوع آن جلوگیری می گیرد. لیزر باعث می شود سلولهای ریز تعریق از بین برود و این خود دلیلی برای خوشبو ماندن زیر بغل است. و در صورت تعریق بوی نامطبوع ندارد.

 

راه های عدم تعریق بوی نامطبوع

 

جدیدترین راه درمان عرق زیر بغل

 

  1. مصرف زیاد آب
  2. رعایت بهداشت
  3. رفع موهای زائد
  4. استفاده از پودر سنگ (گیاهی)
  5. لیزر زیر بغل

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان