falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

خواننده معروف زن مشاور باراک اوباما شد +عکس

مجموعه : فرهنگ و هنر
خواننده معروف زن مشاور باراک اوباما شد +عکس
به گزارش نازوب شکیرا ، خواننده مشهور کلمبیایی فعالیت خود را به عنوان عضو کمیسیون مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در امور آموزش اسپانیولی‌زبان‌ها آغاز کرد.
وی در اولین روز از حضور خود در این کمیسیون از اینکه می‌تواند تجارب خود را در اختیار آن قرار دهد ابراز خشنودی کرد. وی که ظاهرا تنها به خاطر شهرتش به عنوان مشاور اوباما برگزیده شده است، سرمایه‌گذاری بر روی کودکان را برترین نوع سرمایه‌گذاری دانست.
 
این اولین سمتی نیست که خواننده مزبور به جهت شهرت خود به آن دست می‌یابد. وی پیش‌تر در سال 2003 به عنوان سفیر صلح یونیسف نیز برگزیده شده بود. وی از ژانویه 2009 توانسته بود ارتباطات بسیار نزدیکی را با دولت اوباما بنیان نهد.
 
اوباما در حالی یک خواننده را که تخصص خاصی در حوزه آموزش ندارد به عنوان مشاور خود برمی‌گزیند که کشورش با مشکلات سخت اقتصادی و سیاسی در عرصه داخلی و جهانی مواجه است. به نظر می‌رسد این سیاست به منزله به‌کارگیری پوپولیسم تبلیغاتی در آستانه انتخابات 2012 باشد.
 
بدیهی است اوباما که نتوانسته است به وعده‌های خود عمل کند چاره‌ای جز اتکا به چنین روش‌هایی برای کسب مقبولیت ندارد وگرنه کودکان اسپانیولی‌زبان آمریکایی به کارشناسان زبده‌تری برای آموزش نیاز دارند.

بیوگرافی هنرمندان