laghari

این بار ازدواج عجیب این مرد سوژه رسانه ها شد !!!

این بار ازدواج عجیب این مرد سوژه رسانه ها شد !!!
این مرد که اووه میتزشرلیش نام دارد از شدت عشق و تعلق خاطر به این حیوان تصمیم گرفت با او ازدواج کند. او از 10 سال قبل این گربه را در خانه اش که در نزدیکی شهر درسدن آلمان قرار دارد، نگهداری می‌کند. به گزارش نازوب این مرد 39 ساله که به عنوان راننده در یکی از شرکت های پستی مشغول به کار است، درباره ازدواجش با گربه 15 ساله خود گفت:
 
این امر به نظر می‌رسد نوعی دیوانگی است، اما من می‌خواهم با گربه ام ازدواج کنم. به گفته مرد آلمانی این حیوان به خاطر ابتلا به بیماری آسم به زودی می‌میرد. از آنجایی که اداره ثبت احوال چنین ازدواج هایی را ثبت نمی‌کند، مرد آلمانی از کریستین ماریا لوری، بازیگر آلمانی خواست در مقابل دریافت 300 یورو وجه نقد نقش عاقد را بازی کند. البته برادر دوقلوی مرد آلمانی نیز در این مراسم نقش شاهد را ایفا کرد.
 
مردآلمانی تا قبل از این ازدواج نکرده بود. کریستین ماریا لوری درباره این ازدواج منحصر به فرد گفت: در ابتدا فکر می‌کردم این موضوع مزاح و شوخی است، اما بعداً مشخص شد که این امر آرزویی است که مرد آلمانی می‌خواهد آن را تحقق ببخشد. گربه در زمان برگزاری مراسم عقد، چندین بار با صدای بلندی میومیو کرد که این امر از سوی میهمانان نشانه بله گفتن و قبول ازدواج از سوی این حیوان تلقی شد.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان