هماهنگی درختی عجیب در دنیا با کنکور پسر خانواده!

هماهنگی درختی عجیب در دنیا با کنکور پسر خانواده!

ماجرای جالب درخت عجیبی که با کنکور پسری هماهنگ شد!

 

داستان های خواندنی و واقعی از گوشه کنار جهان، شگفت انگیز است. هماهنگ شدن درخت 20 ساله با کنکور پسری در اندونزی.

حکایت خواندنی کنکور و درخت

خانواده ای که در اندونزی زندگی می کردند همزمان با تولد پسرشان در حیاط خانه نهال یک آووکادو را در باغچه کاشتند. آنها مثل دیگر گیاهان از این نهال مراقبت کردند اما با وجود مراقبت های زیاد این آووکادو هیچ وقت به بار ننشست و میوه ای نداد.

درخت 19 ساله که فقط قد کشیده بود هیچ ثمری نداشت خانواده تصمیم گرفت برگ های این درخت را خشک کنند و حداقل از ادویه مقوی آن به عنوان چاشنی های غذا مثل خوراک لوبیا، استفاده کنند.

پسر خانواده مخالف قطع درخت یا خشک کردن برگ های این آووکادو 19 ساله بود. تا این که چند روز بعد این درخت بی ثمر آووکادو در عین ناباوری در همان روزی که پسر خانواده خبر قبولی آزمون ورود به دانشگاه را در خانه فریاد زد به ناگاه متوجه میوه های آووکادو شدند.

 این امر به حدی عجیب و جالب بود که اهالی محل و همسایگان برای دیدن این درخت بی ثمر 19 ساله در حیاط این خانه جمع شدند و به صحت گفته های این خانواده پی بردند چرا که شنیده و دیده بودند 19 سال است این درخت فقط قد کشیده بدون هیچ ثمره ی میوه ای!!

 

هماهنگی درختی عجیب در دنیا با کنکور پسر خانواده!

 

همگی از این اتفاق نادر و عجیب شگفت زده شده بودند. خبر این اتفاق عجیب در همه جا پیچید و بسیاری به این نتیجه رسیدند که ما انسانها بدون توجه به انرژی های نهفته و منفی در خانه باعث توقف رشد گیاهان زنده ای می شویم که به عنوان یک گیاه تزئینی در خانه نگهداری می کنیم.

بارها شده محققان اثرات انرژی های منفی را روی میوه، گل و گیاه امتحان کرده اند و رشد یا عدم رشد آنها را به تصویر کشیده اند.

 

هماهنگی درختی عجیب در دنیا با کنکور پسر خانواده!

 

سعی کنید با داشتن حس خوب، انرژی های مثبت در خانه علاوه بر شاد بودن روحیه خود، به گل و گیاهان خود شادابی هدیه کنید. این انرژی های بی نهایت در تمام رفتار، افکار، ضمیر ناخودآگاه، تمام وسایلی که هر لحظه و همیشه در این جهان با آن در ارتباط هستیم تاثیر 100 درصد بسزایی در بهبود سلامت و زندگی همه ما دارد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان