عشق باورنکردنی این دختر جوان + عکس

عشق باورنکردنی این دختر جوان + عکس
 عشق باورنکردنی این دختر به خوردن پیتزا. سوفی ری از 2 سالگی یك وعده غذایی درست و سالم نخورده است و از 11 سالگی غذای خود را فقط محدود به پیتزای پنیر و سیب‌زمینی كرده است. اگر این دختر نوجوان هر غذای دیگری به غیر از پیتزای مارگاریتا بخورد وضعیت معده او به هم می‌خورد.
 
به گزارش سایت نازوب خانم ری از یك بیماری نادر به نام ناهنجاری خوردن انتخابی یا SED رنج می‌برد. افرادی كه به این بیماری دچار هستند تقریبا از همه نوع غذایی می‌ترسند و فقط می‌توانند یك یا چند نوع غذای خاص بخورند. زمانی كه ری 2 ساله بود دچار یك عفونت معده شد. از آن زمان از هر نوع غذایی می‌ترسید و فقط می‌توانست پاستای پنیر، چیپس و ساندویچ بخورد.
 
بعد از رسیدن به 11 سالگی غذای خانم ری باز هم محدودتر شد و او فقط پیتزا را برای وعده‌های غذایی 8 سال آینده خود انتخاب كرد. او كه اكنون در رشته هنر تحصیل می‌كند در این‌باره می‌گوید: «برعكس تمام غذاهای دیگر، من عاشق پیتزا هستم. شاید شما از شنیدن این مطلب شگفت‌زده شوید اما من برای صبحانه، ناهار، شام و حتی برای میان وعده‌های خود فقط و فقط پیتزا می‌خورم.
 
در این پیتزا فقط باید پنیر و گوجه‌فرنگی به كار رفته و به خوبی هم پخته شده باشد. مصرف هر نوع غذای دیگر باعث افسردگی ری می‌شود و او حتی نمی‌تواند بخش كوچكی از آن غذاها را وارد دهان خود كند. حتی اگر پیتزای او شامل مواد غذایی جدید باشد، این دختر از خوردن آن‌ها خودداری می‌كند.
 
خانم ری سال‌ هاست كه هیچ نوع سبزی و میوه‌ ای را لمس نكرده است. همین موضوع باعث شده پزشكان به‌شدت در مورد سلامت این دختر نگران باشند. بسیاری از مواد مورد نیاز برای اندام‌ های حیاتی وارد بدن ری نمی‌ شود و به همین دلیل خطر ابتلا به بیماری‌ های خطرناك این دختر را تهدید می‌كند.
 
 
 
 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان