ramazan
ramazan

جنجال بوسیدن آنجلیناجولی توسط البرادعی (+عکس)

جنجال بوسیدن آنجلیناجولی توسط البرادعی (+عکس)
عکس بوسیدن بازیگر سرشناس آمریکایی توسط محمد البرادعی به شدت مورد اهمیت شهروندان مصری قرار گرفته است.
مشکلات و موانع واقعی در برابر دولت جدید مصر قرار خواهد گرفت. این عبارتی بود که محمد البرادعی رییس سابق سازمان بین المللی انرژی اتمی و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری مصر که چندی پیش از قصد خود برای نامزد شدن انصراف داد، آخرین مقاله خود را با آن آغاز کرد.
 
این مقاله در روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز منتشر شد و به گفته کارشناسان مسائل سیاسی مصر و جهان عرب، از اهمیت زیادی برخوردار بود زیرا پیش بینی های زیادی درباره آینده سیاسی مصر و وضعیت جاری در فرایند سیاسی این کشور در آن بیان شده بود. او حتی در این مقاله تصمیم خود برای انصراف از نامزد شدن را رسما اعلام کرد.
اما به رغم انتشار این مقاله مهم، شهروندان مصر بیشتر از آن به عکس بوسیدن آنجلینا جولی بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا توسط البرادعی اهمیت دادند و طی چند روز اخیر عکس آن در صفحات مختلف سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و تویتر به طور گسترده پخش شده است.
 
به گزارش نازوب این عکس به جشنواره سینمایی برلین اختصاص دارد که در آن البرادعی به آنجلینا جولی تندیس داد و پس از اهدای این تندیس او را بوسید. آنجلینا جولی در این جشنواره به عنوان بهترین بازیگر که در فیلم سرزمین خون و عسل معرفی شد و لقب بهترین بازیگر سینما برای صلح را به خود اختصاص داد.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان