moharam

قتل فجیع دوست قدیمی با شیئی عجیب

مجموعه : اخبار
قتل فجیع دوست قدیمی با شیئی عجیب
ظهر دیروز یک مورد درگیری مرگبار در یکی از روستاهای مشهد به ماموران پلیس اطلاع داده شد.پس از این تماس تیمی از ماموران با حضور در محل مشخص شد مقتول با ضربه های جسم سختی به قتل رسیده است. قاتل به نام مهران نیز در روستا دستگیر و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.

با حضور قاضی موحدی راد، بازپرس جنایی مشهد در محل درگیری تحقیقات برای شناسایی انگیزه این جنایت آغاز شد.  در بررسی های پلیسی مشخص شد درگیری در نزدیکی خانه قاتل رخ داده است و او با ضربه های تبر دوست خود را به قتل رسانده است.

امیر در جریان بازجویی ها گفت : من و مقتول با هم همکار بودیم. از چندی قبل بین ما اختلاف به وجود آمده بود. امروز او در حالی که یک تبر در دست داشت به در خانه من آمد و شروع به داد و فریاد کرد. من هم از خانه بیرون آمده و با او درگیر شدم. در حین درگیری تبر به صورتش اصابت کرد و مرگ او را رقم زد.

ماموران سپس با کمک همسر قاتل موفق شدند ، تبر را در خانه شان کشف کنند. همسر مهران در این رابطه گفت : تبر را از دست همسرم گرفتم و آن را مخفی کردم تا دیگر به مقتول ضربه نزد.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، مقتول در زمان درگیری تبری همراه نداشته و متهم با تناقض گویی قصد انحراف مسیر تحقیقات را دارد.پس از بررسی های اولیه با دستور بازپرس ویژه قتل مشهد جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای تحقیقات در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان