سوژه شدن خنده دار ملکه زیبایی ونزوئلا (عکس)

سوژه شدن خنده دار ملکه زیبایی ونزوئلا (عکس)

سوتی ملکه زیبایی ونزوئلا در مصاحبه اش با رسانه ها به زبان انگلیسی او را به سوژه خنده تبدیل کرده است. به گزارش نازوب، "ایرن سوفیا اسر" دختر شایسته ونزوئلا موفق شد در رقابتهای جهانی ملکه زیبایی عنوان سوم را از آن خود کند.
او یکی از زیباترین دختران حاضر در این رقابتها و حتی از امیدهای اول کسب عنوان نخست بود او در مصاحبه ای که روی سن از او به عمل آمد علیرغم حضور مترجمان برای راحتی شرکت کنندگان از قاره های مختلف ترجیح داد خود به زبان انگلیسی به سوال پاسخ گوید و همین مسئله باعث شد او به یک سوژه رسانه ای تبدیل شود.

 

سوژه شدن خنده دار ملکه زیبایی ونزوئلا (عکس)

 

 

 

از او در مورد اینکه اگر قدرت داشته باشد چه قانونی را تغییر خواهد داد سوال شد و او با انگلیسی دست و پا شکسته ای یک پاسخ نامفهوم و غیر مرتبط به این پرسش داد که باعث شد وبلاگ نویسان و حاضران در جمع این برنامه پاسخ او را"مزخرف" عنوان کنند و در مقابل گروهی هم قرار داشتند که شجاعت او را برای پاسخ دادن به زبانی که زبان مادری اش نبوده است ستوده اند.
رسانه های ونزوئلایی در انتقاد به حرکت این بانوی زیبا در عدم استفاده از مترجم پاسخ نامفهوم او را یکی از دلایل ناکامی او در کسب مقام برتر دانسته اتد. 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان