falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

عکس های انتخاب چاق ترین دختر زیبای جهان

مجموعه : جالب ترین ها
عکس های انتخاب چاق ترین دختر زیبای جهان
خانم کریس مونسی ممکن است که بسیار چاق باشد ولی این امر باعث نمیشود که او احساس زیبا بودن نکند. این دختر ۱۸ ساله فوق العاده چاقی که یک کارمند نگهداری از کودکان است در انتخاب زیباترین زن مخصوص خانم های سنگین وزن شرکت کرد. او با حضور در یک شبکه تلویزیونی به همه اعلام کرد با وجود وزن بسیار زیاد وسلامتی خود بسیار خوشحال است.
 
نازوب، او که سال ها است بخاطر وزن زیاد خود مورد انتقاد و آزار روحی و جسمی قرار گرفته است، سرانجام تصمیم گرفته است که کنایه ها را نادیده بگیرد و خوشحال باشد. کریستی به همراه نامزدش الکس بوکی و سازمان دهنده مسابقه بین المللی بزرگترین زن زیبا ، اما واکر در این شبکه تلویزیونی حضور یافت. این دختر۱۸ ساله اظهار داشت که افراد زیادی او را به خاطر وزن زیادش تحت فشار قرار داده اند، ولی او تصمیم گرفته است دیگر برای خودش زندگی کند و خودش را مطابق با میل دیگران تغییر ندهد.
 
 
کریستی از زمان مرگ پدرش در ۶ سالگی دیگر مراقب غذاخوردنش نبوده و از آن زمان افزایش بسیار زیاد وزن او شروع شده است. شاخص توده بدنی (BMI) این خانم اکنون ۶۸ است، در حالی که میزان سالم و نرمال آن ۱۸٫۵ و ۲۴٫۹ است. او در مدرسه همیشه مورد آزار روحی قرار گرفته و همیشه تصور می کرده وقتی به کالج برود اوضاع فرق می کند، وقتی کالج را نیز مانند مدرسه می یابد، درسش را رها می کند.
 
اکنون که او می خواهد زندگی را به شکل جدیدی ببیند می خواهد دوباره درسش را ادامه دهد. به گفته کریستی او تاکنون انواع رژیم ها و روش های کاهش وزن را امتحان کرده است ولی تاکنون به نتیجه نرسیده است. کریستی که جریان همین مسابقه با نامزدش آشنا شده است گفت احساس سلامتی کامل دارد ، فقط وقتی از پله ها بالا و پایین می رود از نفس می افتد.
 
به گزارش نازوب الکس که خود جزو طرفداران زنان چاق محسوب می شود گفت : من کمی نگران سلامتی اش هستم ولی چیزی را که بیشتر در او می پسندم ذهن سالم و فهیم او است ، چرا که تا زمانی که خوب بیاندیشید بقیه مسائل راحت تر حل میشود.

بیوگرافی هنرمندان