آرزوی جالب زیباترین دختر انگلستان + عکس

آرزوی جالب زیباترین دختر انگلستان + عکس
نازوب: دختر شایسته سال 2012 انگلستان آرزو دارد اولین ملکه زیبایی دنیا باشد که به طریق آی وی اف بدنیا آمده است. این دختر 23 ساله اخیرا فاش کرد جزو اولین کسانی است به کمک پروفسور رابرت وینستون و از طریق آی وی اف بدنیا آمده است.
 
 
او میگوید پدر و مادرش بعد از 8 سال ناباروری موفق شدند از طریق این روش علمی او را به دنیا آورند. شارلوت هولمز که اکنون یک مدل موفق نیز هست معتقد است زندگی اش را مدیون علم و پروفسور وینستون است.مادر وی اکنون 60 ساله است و زمانیکه او متولد شد مادرش 35 ساله بود و در اولین اقدام برای انجام عمل آی وی اف باردار شده و مدتی بعد شارلوت با چشمانی آبی و زیبا متولد شد.
 
 
آنها از این مسئله خیلی خوشحال بودند و مدتی بعد باز هم از طریق تکرار این فرآیند علمی صاحب دختر دیگری شدند از سال 1983 که سارا جین از انگلستان توانسته است تاج دختر شایسته دنیا را بر سر گذارد مدت 31 سال میگذرد و حالا شارلوت آرزومند است بتواند این واقعه مهم را تکرار کند.
 

آرزوی جالب زیباترین دختر انگلستان + عکس
 
اگر او موفق به انجام این کار شود اولین دختری است که از طریق طبیعی متولد نشده است و به این عنوان رسیده است او امسال توانست در مسابقات جهانی تاپ مدلز که در میان اهل مد و طراحی لباس یک رقابت ویژه است عنوان چهارمی را برای سومین سال متوالی کسب کند.

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان