این مادر دخترانش را خفه کرد

مجموعه : اخبار
این مادر دخترانش را خفه کرد
 وقوع قتل دو دخترخردسال در ساعت 11 صبح اواخر فروردین ماه سال‌جاری به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع داده شد و به دنبال آن ماموران به محل حادثه در یکی از محلات شهر رشت اعزام شدند.

در ادامه پس از حضور ماموران در محل، تحقیقات آنان برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک آغاز شد و آنان در تحقیقات اولیه متوجه شدند دو کودک خردسال به قتل رسیده «آیلار» 2.5 ساله و «آیدا» پنج ساله نام دارند و پدرشان از مدتی قبل به دلیل متواری شدن از صحنه تصادف منجر به فوت و همچنین سرقت در استان مازندران دستگیر شده و فرزندان خود را به مادرشان سپرده است.

در ادامه ماموران در کمتر از دو ساعت مادر دو کودک به قتل رسیده را در حالی که از ناحیه رگ دست خودزنی کرده بود، دستگیر و تحقیقات از وی را آغاز کردند.

این زن در بازجویی‌ها، راز جنایتی هولناک را فاش کرد و مدعی شد، در منزل پدر شوهرش ابتدا زمانی‌ که یکی از فرزندانش در خواب بوده با گذاشتن دستمالی به روی دهانش، وی را خفه کرده و پس از آن نیز فرزند دیگرش را که به خواب رفت؛ در اقدامی مشابه به قتل رسانده.

به گزارش ایسنا، متهم، انگیزش از ارتکاب این جنایت را نارحتی روحی و روانی و مشکلات عنوان کرد. پرونده وی برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارجاع شد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان