خانم معروفی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکس

خانم معروفی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکس

خانم معروفی که لقب ویرانگر ازدواج و خانه خراب کن گرفت!

 
نادین درویس نماینده محافظه کار مجلس بریتانیا علاوه بر فساد مالی در انگلیس از انحراف اخلاقی و رابطه نامشروع با یکی از نمایندگان متاهل مجلس عوام مورد آماج حملات دولت بریتانیا قرار گرفت.
 
به گزارش نازوب؛ نادین دوریس از نمایندگان زن عضو حزب محافظه کار در مجلس عوام به صراحت اعلام کرده که با یک مرد متاهل رابطه دارد. وی به صراحت در صفحه خود در شبکه اجتماعی توئیتر به این موضوع اعتراف کرده است.
نادین در سال 2006 شوهر 23 ساله خود را كه دچار بيماري تصلب شرايين بود، ترك كرد. اما دوريس تاكيد دارد كه رابطه‌اش با جان باتلر تازه ماه گذشته شروع شده است.
 
 
خانم معروفی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکس
 
 

هر چند اسنادی در رابطه با دیدار دوریس با مردی به نام باتلر در سال 1999 وجود دارد اما دوریس روز گذشته بیانیه ای صادر کرده و در آن اعلام کرد که رابطه عاشقانه آنها اولین روزهای خود را سپری می کند.

دوریس و باتلر برای اولین بار یکدیگر را در سال 1999 و زمانی که دختران آنها در یک مدرسه مشغول تحصیل بودند ملاقات کرده اند.

ماجرای عشق پیری

دوریس در بیانیه خود اعلام کرده که رابطه عاشقانه با باتلر را از ماه دسامبر گذشته و پس از آنکه از شوهر خود جدا شد آغاز کرده است. دوریس هم اکنون 53 ساله است و عاشق باتلر 55 ساله شده است.

ما مي‌خواستيم قبل از اين كه آنرا اعلام كنيم، قدري صبر كنيم تا درباره آينده مطمئن شويم. دوريس افزود: ما روي هم پنج دختر داريم كه همگي بسيار خوشحال و همانند دوستان و خانواده، حامي ما هستند، اما همانطور كه گفتم هنوز زماني از رابطه‌مان نگذشته است.

من سه دختر دارم و باتلر دو دختر این 5 دختر حامی ما هستند!

 

خانم معروفی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکس

 

انتشار این خبر در رسانه های انگلیس موجب شده تا این خانم نماینده را با عبارت ویرانگر ازدواج خطاب کنند. در همین رابطه همسر باتلر، ارتباط شوهر خود با دوریس را تائید کرد.

خانم باتلر فقط به گفتن یک جمله اکتفا کرده اینکه؛ مردم انگلیس فکر می کنند چون این زن یکی از نمایندگان مجلس است باید از افراد قابل اطمینان جامعه باشد اما حقیقت آن است که این زن ویرانگر خانه و ازدواج است.

خانم باتلر همچنین اعلام کرد در زمانیکه رسوایی مالی نمایندگان مجلس عوام انگلیس به اوج خود رسیده بود همسرش سخنان و اقدامات دوریس را با دقت خاصی پیگیری می کرد.

چهره بدون میکاپ دوریس

خانم معروفی که ویرانگر ازدواج نام گرفت+ عکس

 

در همین رابطه برخی از رسانه های انگلیسی اعلام کرده اند که باتلر از چند هفته قبل قصد جدا شدن از همسر خود را داشته، اما خانم باتلر گفت:من و همسرم هنوز زیر یک سقف هستیم و از هم جدا نشده ایم.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان