اقدام عجیب خانمی برای مقابله با سرطان سینه! عکس

اقدام عجیب خانمی برای مقابله با سرطان سینه! عکس
نازوب، زن اهل شمال ایالت پنسیلوانیای آمریکا برای تامین هزینه‌ درمان بیماری سرطان سینه خود، اقدام به رنگ‌آمیزی و فروش توالت‌های فرنگی صورتی‌رنگ کرده است.
«ربکا زابو سیلفیس» در تلاش برای تامین هزینه‌های سرطان خود، با کمک دو پسرش این کار را انجام می‌دهد. او این اقدام را «دفع سرطان» نامیده و به همین خاطر از توالت فرنگی بعنوان نمادی برای مقابله با این سرطان استفاده کرده است.

 

اقدام عجیب خانمی برای مقابله با سرطان سینه! عکس
 
به گزارش نازوب، وی یک توالت صورتی رنگ را بهمراه یک یادداشت در باغچه یا زمین چمن جلوی خانه‌ای که انتخاب کرده، رها می‌کند و منتظر می‌ماند تا صاحبخانه آن را پیدا کند. در این یادداشت نوشته شده است که یابنده می‌تواند 10 دلار بپردازد تا این توالت از آنجا برده شود یا 20 دلار بپردازد تا این توالت برای یکی از دوستانش ارسال شود. همچنین با پرداخت 30 دلار به یابنده تضمین داده می‌شود که ضمن ارسال این توالت فرنگی به یکی از دوستان وی، دیگر آن‌ را در باغچه منزل خود مشاهده نخواهد کرد.
براساس این گزارش، دو توالت فرنگی صورتی رنگی که به همین منظور استفاده شده‌اند تاکنون 18 مقصد را طی کرده‌اند و درآمدی حدود 400 دلار عاید این زن شده است. این زن مدعی است این ایده را از اینترنت گرفته است.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان