ایده جدید خواننده زن مشهور برای لاغری +عکس

ایده جدید خواننده زن مشهور برای لاغری +عکس
ریحانا قصد دارد در سال ۲۰۱۲ سیگار را برای همیشه ترک کند. این خواننده مشهور هالیوود برنامه های زیادی برای سال جدید دارد . علاوه بر ترک کردن سیگار او تصمیم دارد در سال ۲۰۱۲ درآمد بیشتری بدست بیاورد و عاشق شود!
یک منبع خبری گفت:" ریحانا فکر می کند سال جدید زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است . او نگران است که بعد از ترک سیگار وزن اضافه کند و به همین دلیل قصد دارد فعالیتهای بدنی خود را بیشتر کند تا در طول این مدت چاق نشود!!."
"درباره زندگی عاطفی و احساسی اش باید بگویم او همیشه بدنبال عاشق شدن و یافتن مرد ایده آل خود است اما متاسفانه ریحانا در این مورد خیلی ایراد گیر است."

 

ایده جدید خواننده زن مشهور برای لاغری +عکس

 

ایده جدید خواننده زن مشهور برای لاغری +عکس

منابع خبری اخیرا" فاش کردند که پزشکان به ریحانا اکیدا" توصیه کرده اند که سبک زندگی اش را تغییر بدهد و کمتر در جشنها و مهمانیها شرکت کند."ریحانا خیلی ضعیف شده است و شدیدا" به استراحت نیاز دارد اما او هنوز هم به رفتن به مهمانی های شبانه و بیدار ماندن تا نیمه های شب ادامه می دهد ."

 
"وقتی او بخوبی استراحت میکند اصلا" حالش بد نمی شود اما ریحانا معمولا" مشغول کار کردن در استودیو ، اجرای کنسرت و رفتن به مهمانی های شبانه است و به اندازه کافی استراحت نمی کند. دکترها به شدت نگران فعالیتهای بیش از حد او هستند."

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان