فرشتگان

دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش!! عکس

مجموعه : اخبار
دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش!! عکس
پایگاه اطلاع رسانی پلیس :رییس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای به نام “حجت گوگوش” در جنوب پایتخت طی چند روز گذشته خبر داد تشابه اسمی این کلاهبردار با گوگوش خواننده معروف و محبوب جهان سوتفاهم های یادی را بوجود آورد
به همین منظور رئیس کلانتری گفت: متهم دارای چندین مورد سابقه کیفری در خصوص سرقت، فرار در مرخصی، ضرب و شتم عمدی، حمل و نگهداری مواد مخدر نیز می باشد.
 
 
حجت الله مرادی رییس کلانتری 161 ابوذر تهران اظهار داشت: طی چند روز گذشته ماموران این کلانتری در راستای اجرای طرح های امنیت محله محور توانستند یکی از متهمان فراری سابقه داربه نام “حجت” معروف به “حجت گوگوش” را که در زمینه کلاهبرداری ،تحت تعقیب مراجع قضایی بود، شناسایی و دستگیر کنند.
 
 
دستگیر شدن باورنکردنی گوگوش!! عکس
 
 
این مقام مسوول ادامه داد: با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و کنترل های نامحسوس، مخفیگاه متهم در خیابان ابوذر تهران مورد شناسایی قرار گرفت. وی افزود:
ماموران با داشتن مجوز قضایی به منزل این کلاهبردار حرفه ای مراجعه کردند؛ در این خصوص “حجت” که با استفاده از درگیری که خانوادهاش با پلیس ایجاد کرده بود قصد فرار داشت ،با شلیک چند تیرهوایی دستگیر شد.
 
سرگرد مرادی افزود:
در بررسی به عمل آمده مشخص شد متهم دستگیر شده دارای چندین مورد سابقه کیفری در خصوص سرقت، فرار در مرخصی، ضرب و شتم عمدی، حمل و نگهداری مواد مخدر می باشد.
 
رییس کلانتری 161 ابوذر تصریح کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد “حجت” هنگامی که در زندان به سر می برده از زندانیان نیز کلاهبرداری می کرده است.
 
وی در خاتمه از تحویل متهم جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش به مراجع قضایی خبر داد.
 

 

شادی پهلوی نتیجه ازدواج مخفی گوگوش و شاه (عکس)

دختری که آرزو دارد گوگوش را بکُشد (عکس)

بیوگرافی جدید گوگوش و هشتمین شوهرش + عکس های ناب

بیوگرافی جدید رضا کیانیان و همسرانش از هایده تا گوگوشبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان