فرشتگان

خبر عجیب یورش 15 مرد با نقابهای فیلم جیغ در تهران!

مجموعه : اخبار
خبر عجیب یورش 15 مرد با نقابهای فیلم جیغ در تهران!
طبق گزارش های رسیده پلیس رد پای سارقان پنل های اتومبیل های پارک شده کنار خیابان میرداماد را پیدا کرده است…
 
 خبر عجیب یورش 15 مرد با نقاب های فیلم جیغ به مردم در شلوغ ترین ساعت دیروز با واکنش سریع پلیس مواجه شد و پس از بررسی این خبر تکذیب شد.

دیشب انتشار یک خبر عجیب موجی از واکنش های دلهره آور در برخی سایت های خبری و همینطور شبکه های اجتماعی ایجاد کرد. طبق این خبر دیروز در ساعت 5:30 دقیقه عصر 15 مرد که نقاب های هولناک فیلم جیغ را به چشم زده بودند با قمه هایی در دست به سمت اتومبیل ها و مردم در حوالی تقاطع میرداماد و ولی عصر، روبروی دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی حمله کردند و دقایق پر از وحشتی را در این منطقه لوکس و شلوغ تهران ایجاد کردند. آنطور که خبرنگار بولتن نیوز گزارش کرده بود این اشرار نقابدار با شکستن شیشه های اتومبیل با تهدید قمه و چاقو و زنجیر اموال سرنشینان را غارت کردند و سپس از محل گریختند.

خبر فوق فصل جدیدی از زورگیری در خیابان های تهران را تداعی می کرد. هفت صبح بلافاصله و با توجه به اهمیت موضوع به دنبال صحت و سقم اخبار برآمد و پس از تماس هایی که با مسئولین نیروی انتظامی گرفته شد خوشبختانه متوجه شدیم که خبر در واقع ابعاد کوچکتری دارد و واقعیت ماجرا این بوده که به اتومبیل های پارک شده کنار خیابان برای دزدیدن پنل های پخش صوت دستبرد زده شده و طبق تایید لیس خبر حمله به اتومبیل ها و مردم پشت چراغ قرمز چهار راه میرداماد کذب بوده است و نقاب یافت شده به سبک فیلم جیغ هم در واقع از یکی از خودروهای مورد سرقت قرار گرفته به بیرون افتاده است و شایعه حمله سارقان نقاب دار بدین شکل پا گرفته است.

هر چند سرقت از خودروها در ساعت شلوغ ترافیکی در یکی از پرترددترین معابر شمال شهر خبر چندان خوشایندی نیست ولی در قیاس با شایعه هولناک حمله مردان نقاب دار به مردم بسیار قابل تحمل تر است. طبق گزارش های رسیده پلیس رد پای سارقان پنل های اتومبیل های پارک شده کنار خیابان میرداماد را پیدا کرده است.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان