فرشتگان

هنگام رابطه جنسی اتاق تاریک باشد یا روشن؟

هنگام رابطه جنسی اتاق تاریک باشد یا روشن؟

هنگام رابطه جنسی اتاق تاریک باشد یا روشن؟

 

چرا برای برقراری یک رابطه س ک س بین دو زوج باید تمامی مسائل مربوط به این رابطه را بدانیم و انجام دهیم؟

 

 

مواردی که باید رعایت کرد:

1– شرایط روحی و جسمی مناسب

2– تمیز و خوشبو بودن

 

 

3– لباس های نرم و خوش رنگ و نیمه باز

4– نه قبل از غذا با شکم گرسنه و نه بعد از غذا با شکم سیر

 

 

5– انتخاب مکانی آرام و دلنشین

6 و در نهایت این که هنگام رابطه جنسی اتاق تاریک باشد یا روشن؟ که به این موضوع مهم در این بخش می پردازیم

 

 

یک رابطه جنسی خوب و ایده آل نیازمند شرایط ویژه است. اگر می خواهید رابطه جنسی خوبی را تجربه کنید پس باید به خواسته های همسرتان احترام بگذارید . برخی از افراد دوست دارند در هنگام رابطه جنسی چراغ اتاق خاموش باشد. در این مطلب سایت نازوب می خواهیم ببینیم در هنگام رابطه جنسی چراغ اتاق خاموش باشد بهتر است یا روشن باشد؟

 

رابطه جنسی و برقراری یک ارتباط مثبت در زندگی مشترک سرشار از راز و رمزهایی است که هر یک به نوعی مورد بررسی قرار می گیرند . اینکه زن ها و مردها چه شرایطی را برای راحتی بیشتر در حین رابطه زناشویی انتخاب می کنند بخشی از نکات مهم زندگی زناشویی است که در این بخش به صورت سوال جواب پاسخ جامعی به یکی از جزئیات آن خواهیم داد.

 

چرا دوست دارم هنگام رابطه جنسی چراغ را خاموش کنم؟ این عادت من بد است؟

ضرورتا بد نیست. بسیاری از مردم حس می کنند ایجاد رابطه جنسی در تاریکی آزادانه تر است چون راه را برای فانتزی هایشان باز می کند. با این حال، اگر فکر می کنید تمایل به تاریکی را به دلیل این می خواهید که دوست ندارید ( خجالت می کشید ) همسرتان در طول رابطه بدنتان را ببیند، داستان چیز دیگری است. در تاریکی پنهان می شوید تا درباره خودتان فکر بد نکنید؟

 

هنگام رابطه جنسی اتاق تاریک باشد یا روشن؟

 

 

یا حس می کنید حالات چهره تان در اوج رابطه عجیب و خجالت آور می شود؟ چنین احساس نا امنی هایی می توانند از نظر جنسی عقب نگهتان دارند. در حالی که شما به این فکر می کنید که بدنتان کامل نیست و یا چیز دیگری آزارتان می دهد، می توانم به شما تضمین دهم که همسرتان فقط به این فکر است که چگونه هر دو در این رابطه به رضایت برسید. بیایید دیدگاهتان را تغییر دهیم:

 

به صورت آنلاین عکس خانم های معمولی را ببینید ( نه عکس هایی که فوتوشاپ شده اند! ) مثلا عکس های قبل از جراحی زیبایی افراد را ببینید. ببینید که یک بدن معمولی واقعا چه شکلی است ، هر چه را که درباره بدن خود فکر می کنید غیر معمول است چک کنید و سپس وقتی تنها هستید به بدن خود نگاه کنید. روی آن قسمت هایی که نگرانتان می کنند تمرکز کنید.

 

خواهید دید که بدنتان مانند همه زنان معمولی دیگر است، این روش کمکتان خواهد کرد نظرتان در این مورد را اصلاح کنید. بعد از اینکه خیالتان راحت شد، وقتش است خود را امتحان کنید. اگر هنوز فکر می کنید اعتماد بنفستان کم است می توانید از نور کم استفاده کنید و به مرور افزایشش دهید. به خود مثبت نگاه کنید ( به خاطر داشته باشید این کار را به خاطر خودتان می کنید ) این کار رابطه تان با همسر را بهبود می بخشد و می توانید به احساس رضایت کامل برسید.

 

حتی تاثیر این تغییر نگرش روی اعتماد بنفستان را می توانید در خارج از تخت خواب نیز ببینید. مقاله ای که خواندید توصیه هایی بود از دکتر گیل سالتز، روانپزشک و مفسر تلویزیون در نیویورک و همچنین متخصص در سلامت، ارتباط جنسی و روابط.


laghari
بیوگرافی هنرمندان