تجاوز به دختری در ملاعام و انتقام عجیب خانواده دخترعکس برهنه مادر در حمام توسط دختر خبیثش! عکسفروش 80میلیونی عکسهای خصوصی بازیگران زن ایرانترور جنسیتی و تجاوز به زنی در اینترنت! عکسکودک 7 ساله ای که ریش و سبیل دارد! عکسدرمورد این مانکن زیبای 18ساله چه فکری میکنید! عکسلاغر شدن اونم به سبک لاستیکی!! عاقبت دیدنی زنی که نسخه خوشبختی می فروخت!مانکن های برهنه در ویترین فروشگاه ها + (عکس)دختر زیبای قلب طلای هالیوود کیست ؟! عکسجنجال شلاق خوردن دختر عرب به جرم درگیری با هوورونمایی از سوتی های گزارشگران ورزشی تلویزیون تاثیر نگاه کردن به چهره مادر!! زایمان عجیب و پرماجرای زن جوان در پارک/عکسباورنکردنی از پرخرج ترین عروسی دختر ایرانی با عنوان شاهدخت امنیت گوگل! (عکس)عجیب ترین مهریه این نو عروس در دنیا (عکس)لنز چشم مخصوص گوگل با امکانات جالب!! عکس میلیاردر معروف جهان و پوشیدن لباس زنانه! عکس علی پروین به همراه دخترش در 40 سال پیش (عکس)بزرگترین عمارت لوکس و زیبا به شکل گیتار! + تصاویرانتخاب کوچکترین دختر با بلندترین موهای جهان! عکسزنی که برای سرش 2 میلیون دلار جایزه گداشتند! عکس
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

علت سفیدی روی ناخن چیست
علت سفیدی روی ناخن چیست

مشکل بسیاری از افراد بخصوص دخترها و حساس بودن آنها سفیدی های روی ناخن است که بی شک ناخن هرا مریض و ناسالم و زشت نشان می دهد در این علل و راه کارهای این بیماری ناخن را برای شما گردآوری کرده ایم.(نازوب)

نقاط سفیدرنگ کوچکی که در روی ناخن ها بوجود می آیند ، یافته بسیار شایعی در میان عموم به حساب می آید . علت آن می تواند دستکاری ناخودآگاه ناخن و حاشیه های آن توسط خود فرد در طول روز باشد یا از ضربه های خفیفی که در حین کار روزانه بر روی ناخن و بخشهای زاینده آن وارد می شود ناشی شود .

این نقاط برخلاف برخی تصورات ناصحیح اهمیت خاصی ندارد و اغلب خود به خود خوب می شود

1-لکه های سفید رنگ:

علت آن میتواند صدمه به ماتریکس و یا کمبود روی باشد اما زیاد مهم نبوده و به مرور زمان ناپدید میگردد.

2_ عفونتها:

می تـواند عامل آن باکتریها و یا قارچها باشند کـه در هـر دو صـورت باید به پزشک مراجعه شود.

3_ شیار های روی ناخن:

این شیارها اغلب ارثی میـباشند اما اگر یکباره روی ناخنها آشکار گردند علت آن میتواند ضربه، پیری، روماتیسم و یا بیماری کلیه باشد.

4_حفره روی ناخن:

علت آن می تواند اگزما و یا ضربه باشد.

5_ قاشقی شکل شدن ناخن:

علت آن کم کاری تـیروئید، کمبود آهن و کم خونی میباشد.

6_ شکاف در لبه ناخن:

علت آن فرو بردن انگشتان به مدت زیاد در آب و همچنین لاک پاک کن ها میباشند.

7_ تردی و شکنندگی ناخنها:

علت آن میـتواند فـرو بردن دست در آب داغ، اختـلال در جـریان خــون، کمبود ویتامینهای A ،c ،b6 و نیاسین، کمـبود آهن و کلسیم و کم کاری تیروئید باشد. کم آبی بدن نیز بسیار مهم است بنابراین آب فراوان بنوشید.

8_ ناخنهای فرو رفته در گوشت:

این مشکل بیشتر در ناخنهای پا مشـاهده میگردد و علت آن کوتاه کردن نامناسب ناخنها و کفش تنگ میباشد که باعث می گردد گوشه ناخن بدرون گوشت فرو رود.

9_ برخی بیماریها از روی ناخنها قابل تشخیص میباشند:

بستر نـاخـن رنگ پریده نشانه کم خونی - بستر ناخن قرمز نشانه بیماری قلبی - ناخـنهای سفـید رنگ نشانه بیماری کبدی - ناخن ضخیم و زرد رنگ نشانه بیماری ریوی - سرخـی مختصر در ته ناخن نشانه دیابت و ناخنهای دو رنگ نیمی سفید و نیمی صورتی نشانه بیماری کلیه میباشد

تعداد نمایش ۸۴۹ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :