اقدام جاه طلبانه پسری برای کوهنوردی + عکسحساسیت کشنده یک زن جوان به زندگی مدرن! عکس عاقبت عضویت خانم 50 ساله در سایتهای دوست یابیانتخاب وحشتناک ترین زن تاریخ دنیا (عکس)سوژه شدن جنیفر لوپز بخاطر نوع لباسش (عکس)ازدواجی که همه ی دنیا را متعجب ساخت! (عکس)چهره دیدنی خواننده زن قبل و بعد از معروف شدن!فوتبالیست سرشناس زنش را تکه تکه کرد! (+تصاویر)هدایای بسیارگران قیمت کارداشیان برای دخترش عکسماشین های خفن ستاره های کم سن و سال هالیوودوحشتناک ترین و عجیب ترین آیین هندوها + تصاویرفرار مجری سرشناس از یک عروسی مختلط !! عکساقدام جنجالی جاستین بیبر و حمایت دیدنی سلنا گومز!این مردم به اسم مسیح با خود چه می کنند! عکسگشت ارشاد 24 متری!! عکسگردنبندی که بشدت بین افراد مشهور مد شده (عکس)انتخاب کم مو و پرموترین زن و شوهر دنیا/ عکساگر مشاهیر تاریخ اینستاگرام داشتند!! عکسانتخاب دختری جذاب بعنوان سیندرلای واقعی +عکسروش ترسناک و دیدنی زنان برای رفع چین و چروکبهای سنگین خانمی برای داشتن چشمانی زیباتر/عکسواکنش جالب دختران تهرانی مقابل متلک ولمس بدنی!انتشار عکس های مستهجن خانم معروف (تصاویر)
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

علت سفیدی روی ناخن چیست
علت سفیدی روی ناخن چیست

مشکل بسیاری از افراد بخصوص دخترها و حساس بودن آنها سفیدی های روی ناخن است که بی شک ناخن هرا مریض و ناسالم و زشت نشان می دهد در این علل و راه کارهای این بیماری ناخن را برای شما گردآوری کرده ایم.(نازوب)

نقاط سفیدرنگ کوچکی که در روی ناخن ها بوجود می آیند ، یافته بسیار شایعی در میان عموم به حساب می آید . علت آن می تواند دستکاری ناخودآگاه ناخن و حاشیه های آن توسط خود فرد در طول روز باشد یا از ضربه های خفیفی که در حین کار روزانه بر روی ناخن و بخشهای زاینده آن وارد می شود ناشی شود .

این نقاط برخلاف برخی تصورات ناصحیح اهمیت خاصی ندارد و اغلب خود به خود خوب می شود

1-لکه های سفید رنگ:

علت آن میتواند صدمه به ماتریکس و یا کمبود روی باشد اما زیاد مهم نبوده و به مرور زمان ناپدید میگردد.

2_ عفونتها:

می تـواند عامل آن باکتریها و یا قارچها باشند کـه در هـر دو صـورت باید به پزشک مراجعه شود.

3_ شیار های روی ناخن:

این شیارها اغلب ارثی میـباشند اما اگر یکباره روی ناخنها آشکار گردند علت آن میتواند ضربه، پیری، روماتیسم و یا بیماری کلیه باشد.

4_حفره روی ناخن:

علت آن می تواند اگزما و یا ضربه باشد.

5_ قاشقی شکل شدن ناخن:

علت آن کم کاری تـیروئید، کمبود آهن و کم خونی میباشد.

6_ شکاف در لبه ناخن:

علت آن فرو بردن انگشتان به مدت زیاد در آب و همچنین لاک پاک کن ها میباشند.

7_ تردی و شکنندگی ناخنها:

علت آن میـتواند فـرو بردن دست در آب داغ، اختـلال در جـریان خــون، کمبود ویتامینهای A ،c ،b6 و نیاسین، کمـبود آهن و کلسیم و کم کاری تیروئید باشد. کم آبی بدن نیز بسیار مهم است بنابراین آب فراوان بنوشید.

8_ ناخنهای فرو رفته در گوشت:

این مشکل بیشتر در ناخنهای پا مشـاهده میگردد و علت آن کوتاه کردن نامناسب ناخنها و کفش تنگ میباشد که باعث می گردد گوشه ناخن بدرون گوشت فرو رود.

9_ برخی بیماریها از روی ناخنها قابل تشخیص میباشند:

بستر نـاخـن رنگ پریده نشانه کم خونی - بستر ناخن قرمز نشانه بیماری قلبی - ناخـنهای سفـید رنگ نشانه بیماری کبدی - ناخن ضخیم و زرد رنگ نشانه بیماری ریوی - سرخـی مختصر در ته ناخن نشانه دیابت و ناخنهای دو رنگ نیمی سفید و نیمی صورتی نشانه بیماری کلیه میباشد

تعداد نمایش ۸۴۱ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :