سبزترین مدرسه زمین! + تصاویر

سبزترین مدرسه زمین! + تصاویر
دبستان "Uaso Nyiro" در کنار دبیرستان سینگ یین دیگر برنده جایزه "سبزترین مدرسه زمین" از سوی شورای ساختمان سازی سبز آمریکا بوده است…
 
به گزارش ناز وب، مدرسه ای کم درآمد در هنگ کنگ از سوی شورای ساختمان سازی سبز آمریکا به عنوان یکی از سبزترین مدارس جهان شناخته شده است. دبیرستان "سینگ یین" به خوبی نشان داده است که اصول دوستدار محیط زیست تنها به نخبگان ثروتمند تعلق ندارد. این مدرسه از پنل های خورشیدی، سقف های سبز و توربین های بادی بهره برده و به دانش آموزان خود اهمیت حفاظت از محط زیست و زندگی پایدار را آموزش می دهد.

برق این مدرسه از منابع مختلف تجدیدپذیر مانند پنل های خورشیدی و توربین های بادی عمودی تامین می شود. همچنین، یک باغ بامبو برای تولید اکسیژن، یک مزرعه ارگانیک و یک اکواریوم مرجانی از دیگر امکانات آن به شمار می روند. در سیستم روشنایی داخلی این مدرسه از لامپ های ال ای دی و حسگرهای صرفه جویی انرژی استفاده شده و در ماه های گرم تابستان یک سایه بان خورشیدی نیاز به تهویه هوا را کاهش می دهد.

 

   

دبیرستان سینگ یین در سال گذشته کمپین "مدرسه سبز، خانواده سبز" را راه اندازی کرد که خانواده ها را به استفاده از راهبردهای بهره وری انرژی برای کاهش مصرف برق تشویق می کرد. دانش آموزان در این دبیرستان با طراحی های سبز و طرح های ابتکاری دوستدار محیط زیست احاطه شده که اهمیت محافظت از محیط زیست را بیش از پیش به آنها یادآوری می کنند.

 

 

دبستان "Uaso Nyiro" در کنار دبیرستان سینگ یین دیگر برنده جایزه "سبزترین مدرسه زمین" از سوی شورای ساختمان سازی سبز آمریکا بوده است.

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان