falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

راه میلیاردر شدن این دختر 14 ساله (عکس)

راه میلیاردر شدن این دختر 14 ساله (عکس)

ماجرای خواندنی و جالب راه میلیاردر شدن این دختر 14 ساله

 

شاید برخی افراد این طور استدلال کنند که دوران نوجوانی سخت‌ترین دوران زندگی یک فرد است. نوجوانی را می‌توان دوره‌ای از زندگی دانست که در آن فرد با هر دو عامل پریشانی و خودشناسی رو به رو ست؛ اما برخی نوجوانان نسبت به دیگر هم‌سالان خود درک بهتری از دوران نوجوانی دارند. آن‌ها از اعتماد به نفس کافی برخوردارند و می‌دانند چه کسی هستند و آماده‌اند زندگی خود را با این دانش و خودشناسی برای همیشه تغییر دهند. بر اساس مقاله‌ای که به قلم Bryan Elliott در وب‌سایت Entrepreneur منتشر شده است، خودشناسی یکی از پنج نشانه‌ای است که ثابت می‌کند شما برای موفقیت و کسب پیروزی آماده‌اید.

 

 

به گزارش نازوب، در سال ۲۰۱۳ Listverse ­­مقاله‌ای منتشر کرد که در آن نام ۱۰ میلیونر خودساخته و نوجوان سال ۲۰۱۳ را لیست کرده بود. این نوجوان‌ها ثروت خود را با کارهایی از قبیل ساخت ساعت، کارت‌های تبریک و تولید اپلیکیشن های کاربردی به دست آورده بودند. مطمئناً این نوجوان‌های ثروتمند و خلاق از اعتماد به نفس کافی بهره‌مند هستند و اینکه چه کسی هستند و در زندگی چه می‌خواهند را به خوبی درک کرده‌اند.

 

 

Isabella Weems یکی از این نوجوان‌هایی ست که با تکیه بر خلاقیت و هوش خود توانسته به میلیونری خود ساخته تبدیل شود. شاید تاکنون اسم او را نشنیده باشید اما مطمئناً تصاویری از جواهرات او در فضای مجازی مشاهده کرده‌اید. Isabella Weems در ۱۴ سالگی، بنیان‌گذار کمپانی جواهرات مولتی میلیون دلاری به نام Origami Owl است.

 

 

این لاکت ها (اشیاء زینتی کوچکی که از طلا یا نقره ساخته شده که همراه با یک زنجیر به دور گردن فرد انداخته شده و برای حمل چیزهایی که از نظر احساسی ارزشمندند مانند عکس یا نام همسر استفاده می‌شود) را می‌توان در اشکال و سایزهای مختلف تهیه کرد و حتی می‌توانید آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کرده و با زنجیر یا گردن بند خود مطابقت دهید. سپس می‌توانید این لاکت ها را با هر چه که خواستید پر کنید. با صدها انتخابی که پیش روی شماست تصمیم‌گیری اصلاً ساده نیست.

 

می‌توانید از این جواهرات برای مراسم عروسی استفاده کنید و یا فقط به عنوان پاداشی برای خود و یا اطرافیانتان آن‌ها را تهیه کنید. موفقیت Origami Owl به قدری زیاد بوده که بنیان‌گذار آن شروع به گسترش برند خود برای پوشش سایر اشکال و انواع جواهرات کرده است. آن‌ها نه تنها انواع دیگر گردنبند را به فروش می‌رسانند بلکه فروش دستبند، گوشواره و … را نیز آغاز کرده‌اند.

 

Bella داستانش را در وب‌سایتش منتشر کرد تا از این طریق به مخاطبانش بگوید که او فقط به دنبال راهی برای خرید یک ماشین بوده است. او با چند صد دلاری که داشته ایده‌ای تولید کرده که در آن به مردم اجازه می‌دهد یک لاکت را با اضافه کردن اشیاء زینتی به خصوص در درون آن شخصی‌سازی کنند. در حالی که این نوجوان خلاق برند خود را به استفاده از آیتم‌های دیگر و فروش آن‌ها گسترش می‌دهد اما باز هم این لاکت ها محبوب‌ترین محصول ارائه شده از سوی اوست. با رشد سریع شرکت او، این لاکت های سفارشی شده به شدت در بازار محبوب شده است. این لاکت ها را می‌توان یا به صورت آنلاین سفارش داد و یا در دست‌فروشی‌ها آن‌ها را تهیه کرد؛ اما جالب‌ترین راه برای خرید این جواهرات استفاده از نمایندگی‌ها جواهرات خانگی ست. شما می‌توانید برای گرفتن نمایندگی فروش ثبت‌نام کنید و فقط با ۹۹/۱۴۹ دلار نمایندگی خود را تأسیس و شروع به فروختن جواهرات کنید. بخشی از سود فروش متعلق به شرکت Origami Owl است و مابقی نیز به شما تعلق دارد. این کار به تمام افراد علاقه‌مند این فرصت را می‌دهد که با استفاده از این ایده‌ی مولتی میلیون دلاری کسب و کار خود را با کمترین هزینه تأسیس و شروع به کسب درآمد کنند.


بیوگرافی هنرمندان