اولین کنسرت هنگامه قاضیان برای بانوان اجرا شد

اولین کنسرت هنگامه قاضیان برای بانوان اجرا شد

اولین آوازه خوانی رسمی هنگامه قاضیان برای بانوان

 

 

نخستین کنسرت خوانندگی برای بانوان با اجرای هنگامه قاضیانی برگزار شد .به گزارش نازوب لالایی خوانی هنگامه قاضیانی برای بانوان شور انگیز و لذت بخش بود.
 

 

عصر شنبه بارانی پایتخت بود که هنگامه قاضیانی روی صحنه رفت. عصر نخستین روز هفته جاری، هنگامه قاضیانی بازیگر سینما، اولین کنسرتش را برای بانوان در تالار وحدت برگزار کرد.

 

 

در اجرای اهنگهای زیبا ، این بازیگر محبوب کشورمان از قطعه ساری گلین شروع کرد. به گزارش نازوب هنگامه قاضیانی در ابتدا قطعه «ساری‌گلین» را خواند و سپس گفت: از شما بانوان سپاسگزارم که به من اعتماد کردید و در نخستین تجربه‌ ام کنارم بودید. امیدوارم بتوانم برایتان خاطره خوبی را بسازم و لحظات خوبی را سپری کنید.

 

 

اشارات نظر، گلنار، به سوی تو، مرغ سحر، آسمان آبی و بهار دلنشین، از دیگر قطعاتی بودند که توسط قاضیانی و گروهش اجرا شدند. لالایی دیگر قطعه‌ای بود که اجرا شد و بانوان نیز در این قطعه قاضیانی را همراهی کردند.

 

 

هنگامه در ادامه گفت: خاطرم هست سال‌ها پیش زمانی که از امریکا برگشته بودم به دعوت یکی از بانوان پیانیست کشور به منزلشان رفتم. وارد که شدم،‌ زنده یاد فرهاد مهراد در حال نواختن پیانو بود. بسیار خوشحال شدم و به او گفتم آرزو داشتم شما را از نزدیک ببینم. قاضیانی اضافه کرد: پدرم هم فرهاد را بسیار دوست داشت و من هم می‌خواهم برایتان از فرهاد بخوانم و سپس قطعات بوی عیدی و یه شب مهتاب اجرا شد.

 

 

قاضیانی همچنین از انتشار کتاب جدیدش توسط نشر ثالث خبر داد و قطعه شکار آهو برای آخرین بخش این کنسرت اجرا شد. تنظیم قطعات این کنسرت توسط رضا تاج‌بخش انجام شد و سپهر صاحبی تهیه کننده این کنسرت بود.

 

ترانه پوریوسف در این کنسرت علاوه بر نوازندگی فلوت، سرپرستی ارکستر را برعهده داشت. مژگان ابوالفتحی (کاخن، دایره و پرکاشن)، ندا بهزاد (کاخن، تنبک و پرکاشن)، گلبرگ پرویزی (گیتارباس)، پانیذ شفائی (کلارینت)، غزاله شیرازی (ویلنسل)، یلدا صمدی (پیانو) و آذین ملک‌زاده (کمانچه) در این اجرا ساز زدند.

 

 

همچنین گلاب آدینه، شیرین بینا، فاطمه گودرزی، ژاله صادقی،‌ سهیلا رضوی،‌ ستاره اسکندری، تینا پاکروان، شقایق فراهانی، فریبا کوثری، نیکی مظفری، کمند امیرسلیمانی، نسیم ادبی، رویا بختیاری، مرجانه گلچین، سوسن شریعتی، آذر معماریان، مهشید میرمعزی، مرجان شیرمحمدی و… از جمله چهره‌هایی بودند که در این اجرا حضور داشتند.

 

 

هنگامه قاضیان یکی از پیشکسوتان عرصه‌ آواز ایرانی است. او که از شاگردان زنده‌یاد ادیب خوانساری محسوب می‌شود، تا به حال کنسرت‌های متعددی را برای بانوان در تالار وحدت برگزار کرده و قطعاتی از موسیقی اصیل ایرانی را برای آن‌ها اجرا کرده است.

 

جدیدترین کنسرت هنگامه قاضیان۱۷ دی‌ماه و در ساعت ۱۵:۳۰ در تالار وحدت برگزار شد.

 

مطالب مرتبط

 

هنگامه قاضیانی و اشک‌ های پسرش! (عکس)

پرت شدن هنگامه قاضیانی در یک گودال (عکس)

بازیگرانی که خواننده و خوانندگانی که بازیگر شدند!! + تصاویر

عکس های داغ و جدید تمام چهره ها در اینستاگرام


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان