laghari

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

مجموعه : جالب ترین ها
ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

 

معرفی و آشنایی با ماندانا کریمی مدلینگ و بازیگر جذاب ایرانی در هندوستان. نام این دختر زیبا ماندانا کریمی است که در هند به فعالیت بازیگری و مدلینگ می پردازد.

 

یکی از بازیگران و مدلهای موفق ایرانی در هندوستان، ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی و هندی است که  در آگهی‌های زیادی در کنار شاهرخ خان و شاهد کاپور حضور دارد، ماندانا کریمی مدل ایرانی در سینمای هند است.

 

این دختر زیبا و مشهور  در ایران، وقتی ۷ سالش بود، فیلم شعله را می‌بیند و عاشق فیلم‌های مجید مجیدی و گلشیفته فراهانی است.

 

 

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

 

پدربزرگ ماندانا کریمی اهل هند بوده و به همین خاطر، زبان هندی را می‌فهمید. او مدتی هم میهماندار هواپیما بوده ولی از سال ۲۰۱۰ وارد صنعت مد می‌شود.

 

ماندانا کریمی مدل و بازیگر سرشناس ایرانی است که در کشور هند به شهرت و محبوبیت زیادی رسیده است. در ادامه به گزارش نازوب با بیوگرافی ماندانا کریمی آشنا می شوید.

 

منیژه کریمی دختر ایرانی است که این روزها در هند به شهرت رسیده است. منیژه که با نام ماندانا کریمی شناخته می شود در سال 1988 در تهران بدنیا آمد.پدر او رضا کریمی یک هندی الاصل و مادرش صبا کریمی یک زن ایرانی بود.

 

 ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

ماندانا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در کودکی برای دیدن اقوام پدری اش بسیار به هند سفر می کرده و زمانی که وارد حرفه مدلینگ می شود پیشنهادات زیادی برای کار در این کشور داشته است.

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

 

ماندانا و هنرمند بالیوودی

 

ماندانا کریمی از سال 2010 فعالیت خود را به عنوان مدل آغاز می کند و به مدت سه ماه برای انجام پروژه ای به هند می رود و همزمان با شرکت های مختلفی در زمینه مد در سراسر دنیا همکاری می کند.

 

او سرانجام در سال 2013 تصمیم می گیرد که بطور کامل به هند مهاجرت کرده و به عنوان بازیگر فعالیت خود را آغاز کند.او در فیلم های زیادی بازی کرده از جمله Bhaag Johnny و … اما بیشتر فعالیت های ماندانا مربوط به حضور در تبلیغات تلویزیونی است که در کنار شاهرخ خان, سیف علی خان, کارینا کاپور و … نقش آفرینی کرده است.

 

در هند ماندانا را با کاترینا کایف بازیگر هندی-انگلیسی مقایسه می کنند و معتقدند که ماندانا به مانند کاترینا به موفقیت خواهد رسید.

 

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

ماندانا در سمت راست و کاترینا در سمت چپ

 

ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)ماندانا کریمی جذاب ترین مدلینگ و بازیگر ایرانی (عکس)

 

 

مطالب مرتبط

 

عکسهای جدید گلزار مدل زیبای ایرانی در امریکا

عکس های زیبا از جذاب و معروفترین سوپر مدل

عکس های زیباترین دختران مدل ایرانی

عکس های مدل ایرانی و تعجیب همه از زیبایی اش

عکس های تک دخترهای خوشگل و جذاب مدل ایرانیبرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان