نسخه ی طب سنتی برای اختلالات جنسی

نسخه ی طب سنتی برای اختلالات جنسی

نسخه طب سنتی برای درمان اختلالات جنسی

اختلال جنسی بزرگترین مسئله و کابوس بسیاری از افراد است. آنقدر که این اختلال سایه عمیق مشکلات روحی، بیماری های جسمی و اختلافات شدید زناشویی را رقم می زند.

نیاز جنسی یک امر طبیعی برای همه ی موجودات روی زمین است. پایداری و استحکام روابط زوجین به این امر مهم بستگی دارد.

عدم توانایی در ارضای جنسی بین زوجین پایه های زندگی را متزلزل میکند و شروعی برای فروپاشی رابطه بین زن و شوهر می شود.

درمان ساده اختلال جنسی به سبک طب سنتی

در این روش درمان بیماری‌ها و اختلال‌های جنسی با شیوه‌های طبیعی و متنوع انجام می شود. بسیاری از افراد با ساده ترین روشهای اصلاح تغذیه، خواب، استحمام، گیاه‌درمانی، تجویز داروهای معدنی، ماساژ، عطردرمانی، ورزش و موسیقی‌درمانی که کاملا با مزاج فرد بیمار و مزاج بیماری او در ارتباط است درمان می شود.

در بعضی از افراد خاص با توجه به مسائل روحی_روانی، نوع تغذیه، تحرك، شرایط آب‌ و هوایی، سن، می تواند اختلالی در روند درمان بوجود آورد که با بررسی بیشتر و شرایط فیزیکی و روحی بیمار با طب سنتی بهبود می یابد.

عوامل موثر در رفع اختلال جنسی

  • رژیم غذایی

بیماری ضعف قوای جنسی که در طب سنتی با نام ضعف قوت باه یا کمبود باه نام برده می‌شود به دلیل ضعف در یکی از اعضای رئیسه بدن یا تمامی آنها، همین‌طور ضعف عمومی بدن به وجود می‌آید که این ناتوانی جنسی را بوجود می آورد.

از این رو متخصصان طب سنتی غذاهایی که خلط زیاد و گرمی بدن را بالا می برد توصیه می کنند. در کنار این تغذیه محدود داروهای گیاهی گنجانده می شود تا تاثیر آن در دوره درمانی کمتر عملی شود و نتیجه رضایت بخشی به بیمار بدهد.

  • جادوی زنجبیل

 

نسخه ی طب سنتی برای اختلالات جنسی

 

گیاه زنجبیل به دلیل طبع گرم آن یکی از مهم ترین داروهای گیاهی طب سنتی محسوب می شود. اثرگذاری گرمی زنجبیل به طور حتم در درمان اختلال و ضعف جنسی تاثیر گذار است.

با راهنمای متخصص طب قدیمی، مقدار و نحوه مصرف زنجبیل با توجه به شرایط جسمی، سن و فیزیک بیمار نسخه پیچی می شود.

 چرا که مصرف روزانه زنجبیل همراه غذا، چای یا سالادها می‌تواند علاوه بر افزایش قوای جنسی به عنوان یک داروی طبیعی برای کاهش میزان کلسترول خون، کاهش چسبندگی پلاکت‌ها، افزایش قوت هضم و متابولیسم بدن مورد استفاده قرار گیرد.

اگر مصرف پودر یا تازه زنجبیل برایتان سخت است می توانید اسانس های زنجبیل را از مراکز معتبر تهیه کنید و با اضافه کردن چند قطره از آن به آب نوشیدنی یا چایی گرمی بدن را بالا ببرید.

  • فلفل سبز تند نجات بخش

تندی فلفل باعث تحریک پذیری شدید مغز، رفع تنبلی و سردی مزاج می شود، و در درمان اختلال جنسی و یخ زدگی جنسی فرد کمک شایانی می کند.

مصرف فلفل سبز تند نه تنها بر خاصیت ضد میکروبی و ضد اسپاسم، تاثیر زیادی در بهبود عملکرد دستگاه گوارش به ویژه معده در هضم و جذب مواد غذایی دارد که می‌تواند در کاهش مقدار چربی و کلسترول خون نیز اثر بگذارد.

  • بهترین غذاها

لیست بهترین غذاها در سه وعده صبحانه، ناهار و شام تاثیر چشمگیری در سلامتی بدن و درمان اختلال جنسی شما دارد.

 

نسخه ی طب سنتی برای اختلالات جنسی

 

مصرف گوشت گوسفند با پیاز، افزودن زنجبیل به موادغذایی، خوردن انگور شیرین، شیره ی خرما (عدم دیابت)، انجیر، شیر نارگیل، مغزیجات، روغن حیوانی، تخم مرغ آب پز روزی یک عدد تاثیر زیادی در رفع سرد مزاجی و جنسی دارد. 

  • زودانزالی و اختلال در میانسالان

انزال زودرس در مردان میانسال شایع ترین مشکل آنهاست. مردانی که مرز 40 را رد کرده اند در اوج جوانی زودانزالی روح و روانشان را بهم می ریزد.

اگرعدم توجه به تغذیه را ادامه دهید خیلی زود یک مرد یخ زده می شوید! تغذیه مهم ترین عامل سلامت روح و روان است. اگر مشکلات عاطفی، اقتصادی یا … وجود داشته باشد عدم تغذیه و نقش آن در ناتوانی جنسی و زودانزالی آن را چند برابر می کند.

پس در مرحله اول به تغذیه گرم، پروتئنین دار، غذاهای بی قند و چربی، مکمل های تقویتی اهمیت دهید تا با داشتن یک رابطه مناسب تا 80 درصد از استرس مشکلات و مسائل روزمره نجات یابید.

یک نسخه طب سنتی و گنجاندن تمام این دستورالعمل ها با توجه به شرایط جسمی و روحی شما، خیلی زود نشاط و لذت را به شما هدیه می دهد. به خودتان ارزش بگذارید و لحظه ها را از دست ندهید.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان