laghari

طالع بینی شاهرخ خان !!

طالع بینی شاهرخ خان !!

کینگ خان در دومین روز از ماه نوامبر در سال ۱۹۶۵ به دنیا آمده.به این معنی که او تحت تاثیر علامت برجهای دوازده‌گانه _ برج عقرب (برج هشتم) _ قرار گرفته. درگیری های او ،پاکی اهداف او و اعتماد به نفس فاحش و فوق‌العاده او که از لابه‌لای ویژگی‌های مریخی و پولوتونی او تراوش می‌کنه، مطمئنا ماه عقربیه! نایاب و دست نیافتنی رو نشون میده که می‌تونه همه‌ی ناممکن ها را کنار بزنه.

ماه هشتمی‌ها با کسانی که احساس کنند لیاقت دوستی را دارند دوست می‌شوند. این بدین معنی است که هیچ انسان تو خالی (بی لیاقت،کم فهمی  ) نمی‌تونه با این افراد دوست بشه. اون ها بی‌نهایت به اعضای خانواده‌اشون دلبستگی دارند و می‌تونن هر فداکاری ای برای آن‌ها انجام بدن.وفاداری او به همسرش وعلاوه بر این نقش پدر محافظ و دلسوز که او در زندگی واقعی‌اش به خوبی بازی می‌کنه  متولد ماه عقرب بودن را در او منعکس می‌کند.

اگرچه او در یک خانواده مملو از ستاره‌های فیلمی به دنیا نیومده، اما این شهامت رو داشت که رویایی را بر خلاف عرف ببینه و باور داشته باشه که می‌تونه این رویا را به تماشایی ترین شیوه به حقیقت تبدیل کنه.به همین دلیل است که شاهرخ ثابت می‌کنه که الهام بخش جوانانی است که می‌خواهند محدودیت های جامعه رو در هم بشکنند و دنباله رو ستاره‌ها باشند.

متولدین این ماه همواره با تیزهوشی ، درک زیاد و شهامت بی‌همتاشون الهام بخش جوانان بوده اند.با این وجود ، با همه شجاعت و جاه طلبی که دارند ،متولدین این ماه انسان‌هایی احساساتی هستند . اون ها نسبت به کسایی که دوست دارند شدیدا احساس مالکیت می‌کنند و احساساتی هستند. این مطلب پیوستگی و دلبستگی شدید او به والدینش و هر خاطره‌ی کوچک مربوط به روزهای رشدش مانند روزهای تلاشش را نشان میدهد. تواضع او حتی بعد ازفتح تخت شاهی از یک حاکم ناموفق در صنعت فیلم هندی ، از روح عقرب مانند او ریشه می‌گیرد، که منزل هشتم از برج‌های دوازده گانه ی تجدید حیات و معنویت را نشان میدهد.
معنویت او از اعتقاد قوی به خدا ریشه میگیرد. متولدین این ماه مذهبی نیستند ولی درک بهتری از خدا ، مذهب ، سرنوشت مراسم دینی و قدرت اختیار دارند.اونها عزت نفس زیادی دارند و ارزش خود را می‌دانند.این ویژگی ها اون ها رو به مقصد دست‌ نیافتنی ‌شون راهنمایی می‌کنه و به اونا کمک می‌کنه که وقتی مصیبت‌ها اونها رو می‌سوزونه از میان خاکسترها بلند شن و اون ها رو آماده میکنه که بیش‌تر از قبل اوج بگیرن و قوی تر ازهمیشه ظاهر بشن.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان