moharam

معروفیت این مرد بعنوان شیطان امریکایی !! + عکس

معروفیت این مرد بعنوان شیطان امریکایی !! + عکس
دادگاهی در آمریکا، فیلیپ گاریدو موسوم به شیطان که سال ها دختر خود را مورد تجاوز جنسی قرار داده بود به 431 سال زندان محکوم کرد. گاریدو متهم است که از سال 1991 زمانی که جیسی دخترش 11 سال داشته وی را به زور در خانه محبوس کرده و مورد تجاوز قرار می داد.
به گزارش نازوب بر این اساس این پدر بی رحم آمریکایی از سال 1991 تا سال 2009 به مدت 18 سال دختر را مورد تجاوز قرار داده بود. این وقایع در حالی رخ داده که همسر این مرد آمریکایی نیز در جریان اقداماتش قرار داشت و وی نیز به 55سال حبس محکوم شد.
 
پلیس آمریکا البته در نهایت در سال 2009 توانست این دختر را از چنگ پدر بی رحمش نجات دهد تا مقدمات محاکمه گاریدو در دادگاه ایجاد شود. اما در نهایت دادگاه آمریکایی فیلیپ گاریدو را به علت تجاوز به دخترش که هم اکنون 31 سال دارد به 431 سال حبس محکوم کرد که حکمی کم سابقه در آمریکا محسوب می شود.
 جیسی که ترجیح داده بود در جلسه قرائت حکم دادگاه شرکت نکند، پیامی برای دادگاه ارسال کرده بود که در آن پدر خود را شیطان خطاب کرد.
 
این دختر بی گناه آمریکایی که 18 سال مورد سوء استفاده پدرش قرار گرفته بود، تاکید کرد: تصمیم گرفتم در جلسه دادگاه حضور نداشته باشم تا لحظه ای دیگر از عمرم را با وجود وی (پدرش) از بین نبرم.
وی تاکید کرد: پدرم زندگی من و خانواده ام را از بین برد اما من حالا در وضعیت مناسبی هستم و از آن زندگی کابوس وار خارج شده ام.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان