laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

چت روم های یاهو در آستانه پیوستن به تاریخ؟!

چت روم های یاهو در آستانه پیوستن به تاریخ؟!
از جمله دیگر امکانات مسنجر یاهو که قرار است حذف شوند میتوان به پشتیبانی از مسنجر لایو ویندوز متعلق به مایکروسافت و پینگ باکس اشاره کرد.

به گزارش نازوب یاهو اعلام کرده که از هفته دیگر یعنی ۱۴ دسامبر ارائه خدمات یاد شده را متوقف خواهد کرد. علاوه بر این خدماتی همچون Yahoo! Voice Phone و خدمات Phone Out هم از ۳۰ ژانویه ۲۰۱۳ دیگر ارائه نخواهند شد.

Pingbox یکی از امکانات مسنجر یاهو بود که تعامل خصوصی میان آن دسته از کاربران شبکه های اجتماعی، وبلاگ نویسان و … را که از این مسنجر بهره می گرفتند، ممکن می کرد.

یاهو می گوید با تعطیلی این خدمات در زمینه ارائه خدمات جدید و متفاوتی تلاش خواهد کرد. پیش از این گفته می شد ارائه خدمات چت روم با ظهور شبکه های اجتماعی متنوع و سرویس های پیشرفته بر روی گوشی های هوشمند صرفه اقتصادی خود را از دست داده است.

از سوی دیگر چت روم های یاهو از سال ۲۰۰۵ به این سو به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بودند، زیرا از آنها برای سوءاستفاده از دختران کم سن و سال و تجارت غیرقانونی آنها هم بهره گرفته می شد.

مسنجر یاهو یکی از قدیمی ترین و مشهورترین ابزار ارتباطی در اینترنت است که از سال ۱۹۹۸ راه اندازی شد و بعد از گذشت چند سال برای سوءاستفاده های گسترده اخلاقی مورد استفاده قرار گرفت تا جایی که یاهو چند بار مجبور به دخالت در این زمینه شد.


بیوگرافی هنرمندان