moharam

سرگرم کننده ترین خواننده زن در جهان

سرگرم کننده ترین خواننده زن در جهان

خواننده ی زنی که سرگرم کننده ترین خواننده لقب گرفت!

ملکه هیولاها با درآمد ۹۰ میلیون دلار و کسب برتری در شبکه های اجتماعی از اپرا وینفری، برنده همیشگی و همه ساله جدول قدرتمندترین های فربس، پیشی گرفت. البته این اتفاق به این معنا نیست که اپرا وینفری در طول سال گذشته عملکرد بدی داشته است.

مرادن و زنانی که امسال در فهرست ۱۰۰ شخص اول قدرتمند دنیا در صنعت سرگرمیها که هر سال توسط مجله فوربس تهیه می شود، قرار گرفته اند، در طول ۱۲ ماه سال گذشته از طریق بازی در فیلمها، برگزاری کنسرت و فروش آلبوم، بازی در زمینهای ورزشی و غیره، روی هم ۴.۵ میلیون دلار درآمد داشتند.

 

سرگرم کننده ترین خواننده زن در جهان

 

اما علاوه بر کسب درآمدهای هنگفت، این افراد بیشترین نفوذ را در بین مردم دارند و در واقع تاثیر گذارترین افراد دنیا نیز هستند.

این روزها کسب طرفداران بیشتر در شبکه های اجتماعی نیز از جمله فاکتورهای مهم در تعیین میزان قدرت و تاثیرگذاری افراد مشهور محسوب می شود و به این ترتیب لیدی با برتری در شبکه های اجتماعی و درآمد هنگفت خود در سال گذشته توانست اپرا وینفری را از صدر این فهرست پایین بیاورد. در طول 7 سال گذشته، اپرا وینفری فقط سه سال در صدر جدول قدرتمندترین مشاهیر قرار نگرفته است.

 

سرگرم کننده ترین خواننده زن در جهان

 

لیدی گاگا نه فقط بخاطر ۹۰ میلیون دلار درآمد خود در طول سال گذشته بلکه بخاطر ۵۰ میلیون طرفدار در فیس بوک و ۱۰ میلیون طرفدار در تویتر رتبه اول این فهرست را از آن خود کرده است. آهنگ مشهور این خواننده با نام”به این شکل متولد شده ام” در ۵ روز اول انتشار حدود یک میلیون بار دانلود شد.

در طول ۱۲ ماه گذشته جاستین بیبر با برگزاری کنسرت و فروش آلبومها و فیلم مستند سه بعدی خود ، حدود ۵۳ میلیون دلار درآمد داشت و امسال در سن ۱۷ سالگی برای اولین بار وارد فهرست سالانه مجله فربس شد.

 

سرگرم کننده ترین خواننده زن در جهان

 

اولین آهنگ موفق او با نام “عزیزم” حدود ۵۰۰ میلیون بار در یوتیوپ بازدید شد و یک رکورد جدید در این وب سایت ثبت کرد.

همچین لیدی تنها خواننده ی مشهوری است که با تیپ و استایل های عجیب و رنگارنگ همیشه عجیب می درخشد!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان