پایان نافرجام ارتباط پنهانی پدر 2 قلوها با دخترجوان

مجموعه : اخبار
پایان نافرجام ارتباط پنهانی پدر 2 قلوها با دخترجوان
نازوب، ساعت 6 عصر 21 خرداد امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 کشف جسد سوخته شده ای در جنگل سرخه حصار به کلانتری 128 تهران نو اعلام و با حضور مأموران کلانتری در محل و تأیید خبر ، موضوع به پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد

در بررسی به عمل آمده توسط تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم و عوامل تشخیص هویت ، هیچگونه مدارک شناسایی از محل یافت نشد اما با بررسی های بیشتر و با پیدا شدن آثار به جای مانده از خون مشخص شد که قتل در فاصله چند ده متری از محل کشف جسد صورت گرفته و جسد پس از انتقال به محل کشف ، به آتش کشیده شده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی  در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

همزمان با آغار رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اداره دهم در بررسی بانک افراد فقدانی متوجه شدند که در همان تاریخ کشف جسد فردی با مراجعه به کلانتری 110 اعلام داشته که خواهر 30 ساله اش از منزل یکی از بستگانشان خارج و دیگر به منزل مراجعه نکرده که با تشکیل پرونده با موضوع "فقدانی" ، پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است.

برادر فقدانی در اظهاراتش به کارآگاهان اداره یازدهم عنوان کرده بود : خواهرم ساعت 8 صبح 21 خرداد برای انجام امورات بانکی از منزل خاله ام در خیابان پیروزی خارج و پس از آن ناپدید شد. تلفن همراهش نیز خاموش شده است.
همزمان با شناسایی هویت جسد ، نظریه پزشکی قانونی نیز اعلام کرد که مقتول به علت اصابت ضربات متعدد به قسمت های مختلف بدن به ویژه اصابت چند ضربه به ناحیه گردن به قتل رسیده است .

کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که مقتول از چندی پیش قصد داشته تا با فردی به نام حسن 29 ساله ازدواج کند و آخرین بار نیز با وی مشاهده شده است. با شناسایی حسن ، کارآگاهان پلیس آگاهی به تحقیق از وی پرداخته و او در تحقیقات اولیه بیان داشت که از چندی پیش با مقتول آشنا شده اما در ادامه تحقیقات منکر هرگونه اطلاع از وقوع جنایت شد .

در شرایطی که تحقیقات از حسن در مراحل اولیه قرار داشت ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که وی دارای همسر و دو فرزند دو قلوی دو ساله بوده و خانواده اش هیچگونه اطلاعی از آشنایی وی با مقتول ندارند .

در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اطلاعات جدید به دست آمده و با توجه به تناقضات در اظهارات حسن ، تحقیقات فنی ـ پلیسی از وی آغاز و حسن پس از گذشت هشت ساعت از زمان دستگیری ، دیروز لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد .

حسن در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: از فروردین ماه سال 1390 با مقتول آشنا شدم. ابتدا ارتباط ما محدود به تماس های تلفنی بود اما پس از گذشت مدتی این ارتباط هر روز بیشتر و بیشتر شد و این در حالی بود که من به مقتول عنوان کرده بودم که قصد ازدواج با وی را داشته ، در حالیکه خودم پیش از آن ازدواج کرده بودم .

متهم در ادامه اعترافاتش به کارآگاهان گفت : ارتباط من با مقتول ادامه داشت تا اینکه من صاحب دو فرزند شدم و پس از مدتی او نیز  از موضوع اطلاع پیدا کرد . از آن زمان درگیری های ما با یکدیگر آغاز شد و او تهدید می کرد که موضوع را با همسر و خانواده ام در میان خواهد گذاشت .

متهم در خصوص انگیزه جنایت و نحوه ارتکاب آن نیز به کارآگاهان گفت : زمانیکه اطمینان پیدا کردم که مقتول قصد دارد تا با مطرح کردن موضوع با خانواده ام به نوعی از من انتقام بگیرد ، تصمیم به قتل گرفتم. به همین علت ساعت هشت صبح 21 خرداد به دنبالش در خیابان پیروزی رفته و پس از سوار کردن وی به ماشین ، به سمت جنگل سرخه حصار حرکت کردیم . مدتی با یکدیگر صحبت کرده تا اینکه با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردیم و او تهدیدهایش را مطرح کرد . در حالیکه عصبانی شده بودم تصمیم به عملی کردن قتل گرفته و چندین ضربه چاقو به گردن ، دست و دیگر قسمت های بدن مقتول زدم . پس از ارتکاب جنایت در داخل ماشین ، جسد را به داخل شمشادهای داخل پارک منتقل و مخفی کردم .ٰ به محل کار خود برگشته و پس از تعویض لباس های خون آلود و خرید یک ظرف مواد آتش زا ، به محل جنایت بازگشته و جنازه را در داخل جنگل به آتش کشیده و به سرعت به محل کار خود بازگشتم .

سرهنگ آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی  پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعترافات صریح متهم به ارتکاب جنایت و به منظور انجام تحقیقات تکمیلی ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان