moharam

رمز و راز تناسب اندام خانم های هالیوودی

رمز و راز تناسب اندام خانم های هالیوودی
راز و رمز آن گروه از افرادی که تناسب اندام خوبی دارند، ورزش است. در اینجا به برخی ورزش هایی که بازیگران برای لاغر نگه داشتن خود از آن ها استفاده می کنند و دلایل مفید بودن شان اشاره می کنیم.

1 – پیلاتس
افراد به کار برنده : جنیفر آنیستون و پیپامیدلتون

فواید: سال هاست که این ورزش مفید توسط ستاره ها به کار گرفته شده است. پیلاتس به حفظ قدرت و فرم زیبای بدنی کمک می کند و با استفاده از حرکات کششی به تقویت عضلات می انجامد. یکی از اصول اولیه این ورزش، تنفس صحیح است که باعث آرامش هر چه بیشتر فرد خواهد شد.

2 – موج سواری
افراد به کار برنده : کامرون دیاز، لیدی گاگا، ال ماپرسون

فواید: در هر ساعت موج سواری، فرد ورزشکار حدود ۵۰۰ کالری می سوزاند. این دقیقا معادل انرژی است که بازیکن فوتبال صرف می کند با این تفاوت که این ورزش آبی است و آسیب کمتری به مفاصل می زند.
تمام عضلات بدن به خصوص بازوها، بالای پا و نشیمنگاه، حین ورزش برای حفظ تعادل فرد درگیر هستند. این ورزش کاملا شبیه خوشگذرانی و گشت و گذار روی آب است.

3 – دو و پیاده روی تند
افراد به کار برنده : جنیفر لوپز، مدونا، جسیکا بییل و ریز ویترسپون

فواید: هر کیلومتر پیاده روی تند، تقریبا ۹۰ کالری می سوزاند. این ورزش در صورتی که به طور مداوم به کار گرفته شود تاثیر بسزایی به خصوص بر سلامت قلب، عروق و قوای بدنی خواهد داشت. این ورزش باعث می شود اکسیژن بیشتری به خون برسد و فرد اندام زیباتری داشته باشد.
افرادی که به طور مرتب پیاده روی می کنند یا می دوند، ماهیچه های کمر و نشیمنگاه قوی تری دارند و همچنین صاف تر می ایستند و قدشان بلندتر به نظر می رسد. در صورتی که نزدیک ساحل دریا زندگی می کنید، پیشنهاد می کنیم این ورزش را روی ماسه ها امتحان کنید تا از فواید بیشتر آن بهره مند شوید. البته فراموش نکنید که ابتدا باید با پیاده روی ساده بدن خود را گرم کنید و به مرور سرعت خود را افزایش دهید.

4 – بوکس
افراد به کار برنده : جسیکا آلبا، نوامی کامپبل، اوا لونگوریا

فواید : هر ساعت انجام ورزش بوکس حدود ۸۵۰ کالری انرژی می سوزاند. در ضمن میزان تمرکز و نرمی بدنی را در فرد بالا می برد.
این ورزش فواید قابل توجهی برای سیستم قلب و عروق دارد و باعث تعریق می شود که بسیار پر منفعت است. ورزشکارانی که بوکس را انتخاب می کنند چربی زیادی می سوزانند و عضلات جای آن را به خصوص در ناحیه دست ها و پاها می گیرند.
بسیاری از افراد تصور می کنند، بوکس باعث مردانه شدن ماهیچه ها می شود در صورتی که این طور نیست و با انجام حرکات کششی می توان به بلند و نازک شدن عضلات کمک کرد. این ورزش مناسب افراد پراسترس است زیرا به آزادشدن فکر کمک قابل توجهی می کند.

5 – چند ورزش غیر متعارف
افردا به کار برنده : بار رافائل ، جنیفر آنیستون ، هلنا کریستانسان

بار رافائل، مانکن مشهور برای زیبا نگه داشتن اندامش از متد ارتش استفاده کرده و برای سوزاندن انرژی و تقویت ماهیچه هایش، خود را از طناب کشی محکمی آویزان می کند.

ورزش مورد علاقه جنیفر آنیستون مخلوطی از هنرهای رزمی و مدیتیشن است که آن را با خواندن مطلبی فیلسوفی به اتمام می رساند که نام این ورزش «بودوکون» است.

هلنا کریستانسان، مدل مشهور اعتراف می کند، برای حفظ تناسب بدنی اش در کنار رژیم غذایی، تنها ورزشی که به کار گرفته راه رفتن با کفش های مخصوصی است که حفظ تعادل با آن ها کمی دشوار است و تلاش برای زمین نخوردن به تقویت عضلات بالای پا و نشیمنگاه او کمک می کند. راه رفتن با این کفش ها، انرژی زیادی از او می گیرد.
 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان