انتخاب خستگی ناپذیرترین کارمند دنیا (عکس)

انتخاب خستگی ناپذیرترین کارمند دنیا (عکس)

خستگی ناپذیرترین کارمند نمونه ی دنیا انتخاب شد . همه کارها به نوعی خسته کننده هستند اما گاهی اوقات مسیری که باید تا محل کار طی کرد خسته کننده می شود و می تواند کار را نیز برای شما طاقت فرسا کند. معمولا افرادی که محل کارشان فاصله بسیاری با محل زندگیشان دارد زودتر از کار استعفا می دهند.

 

به گزارش نازوب “جیمز رابرتسون” کارگر ساده ایست که در یک کارخانه مشغول به کار است و محل زندگی اش با کارخانه نزدیک به 33 کیلومتر فاصله دارد به همین خاطر او باید هر روز این مسیر را طی کند اما نبود سیستم حمل و نقل  و کمبود بودجه این مرد را مجبور می کند تا همه مسیر را پیاده طی کند.

 

انتخاب خستگی ناپذیرترین کارمند دنیا (عکس)

این مرد 56 ساله اهل دیترویت آمریکا ساعتی 10 دلار حقوق می گیرد و 5 روز در هفته نیز به کارخانه می رود ولی این میزان برای زندگی کردن کافی نیست از این رو وی نمی تواند هزینه رفت آمد بپردازد یا خودرو ای خریداری کند.

 

او در طول در 10 سال پیش همه روزه به محل کارش رفته و شاید جالب باشد بدانید که وی حتی یک روز هم غیبت نداشته است و هر روز مسیر 33 کیلومتر را پای پیاده طی کرده است.

 

انتخاب خستگی ناپذیرترین کارمند دنیا (عکس)

رئیس و همکاران وی می گویند:” ما همیشه سعی کردیم برای او یک خودرو خریداری کنیم و حتی در طول مسیر خواستیم او را سوار کنیم ولی او بسیار مغرور است و دوست دارد همه کارهایش را خودش انجام دهد و از کسی کمک نمی خواهد. ”

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان