مردی که با بوی کفش خانم ها ارضاء می شود ! عکس

مجموعه : جالب ترین ها
مردی که با بوی کفش خانم ها ارضاء می شود ! عکس

ماجرای دستگیری مردی که با بو کشیدن کفش های خانم ها ارضاء می شود این رفتار جنسیتی عجیب توسط روان شناسان تحت بررسی میباشد . جزئیات بیشتر را در بخش زیر دنبال کنید.

پليس مردي ميانسال روي زمين خم مي شد و کفش مردم را بو مي کرد،را بازداشت کرد.این یک رفتار جنسیست که به آن فیتیش میگویند.به گزارش ناز,f اكثر قريب به اتفاق فتيشيست ها مرد هستند و اشيايي كه انتخاب مي‌كنند بسيار متفاوتند؛ از اشياء شهوت انگيز (مثل لباس‌هاي زير زنانه، خصوصا آنها كه پوشيده و كثيف شده و هنوز شسته نشده) گرفته تا اشيايي كه ظاهرا كمتر رنگ و بوي جنسي دارند به نظر مي رسد برخي از مردم به جاي بو کردن گل به بو کردن کفش علاقه دارند! حداقل يک نفر چنين رفتاري دارد؛ اِدی جوانِ 52 ساله.

مردی که با بوی کفش خانم ها ارضاء می شود ! عکس

انحراف مازوخیسم یا شهوت خودآزاری، نقطه‌ی مقابل انحراف جنسی سادیسم یا دیگرآزاری است. یک فرد سادیستیک ازآزار واذیت کردن دیگـــران لذت جنسی می‌برد، اما یک انسان مبتلا به «مازوخیسم» از عذاب و شکنجه‌‌أی که خودش متحمل می‌شود لذت جنسی کسب می‌کند. افرادی که به این نوع انحراف مبتلا هستند بشدت تمایل دارند که چه به وسیله‌ی خود و چه از طرف دیگران، آزار ببینند یا حتی شکنجه شوند و حتی تحقیر بشوند.

پس از بارها گزارش عجيب به پليس درباره فردي که کفش ها را بو مي کند، بالاخره پليس رد اين مرد ميانسال را گرفت و او را بازداشت کرد. طبق گزارش ها اِدي جوانِ در دانشگاه بين المللي فلوريدا روي زمين خم مي شد و کفش مردم را بو مي کرد! پيش از اين نام وي به عنوان مجرم جنسي در اداره پليس به ثبت رسيده است؛ بنابراين شنيدن اين خبر براي مقامات مربوطه چندان تعجب آور نيست.

ناگفته نماند پس از حضور پليس در دانشگاه، جوآن به کمک اسکوتر از صحنه گريخت، اما تصادف کرد و دستگير شد. هنوز معلوم نيست که آيا او در زندان هم به اين کارش ادامه خواهد داد يا نه؟!

مطالب مرتبط

فیلمبرداری از تجاوز جنسی به دختر 6 ساله +عکس

تجاوز به دختر 11 ساله به دستور کد خدای روستا!

تجاوز جنجالی شاهزاده ای به دختران خدمتکار (عکس)

اجرای حکم برای مادری به اتهام تجاوز به دخترش !!

رواج خانه های فساد در بغداد + (تصاویر)


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان