یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
laghari

معرفی سنگ تثبیت طلسم قدرت و ثروت (عکس)

معرفی سنگ تثبیت طلسم قدرت و ثروت (عکس)

ابتدا به خواص بی نظیر و واقعی سنگ یاقوت کبود می پردازیم و سپس این که چه پادشاهای که در خزانه خود از این سنگ استفاده نمی کردند! با نازوب همراه باشید و به دوستان خود نیز پیشنهاد کنید از این سایت مفرح و جالب دیدن کنند.

 

اين سنگ جهت کسب انرژي مثبت مفيد مي باشد

طريقه استفاده:

يک قطعه سنگ ياقوت کبود را به مدت ده دقيقه داخل مقداري آب قرار داده و بلافاصله آن را بر روي چاکراي سوم ( کمي بالاتر از ناف) بگذاريد تا انرژي هاي مثبت آن جذب بدن شما گردد. شما اين امواج مثبت را همچون يک نسيم سرد احساس خواهيد کرد.

 

توصيه ها :
 افراد مبتلا به بيماريهاي کليوي، معده و سرفه هاي شديد، از لمس نمودن و يا قرار دادن اين سنگ در هاله خويش اجتناب نمايند.

 از قرار دادن اين سنگ در کنار مواد خوراکي، اکيدا” اجتناب نماييد چرا که انرژي هاي مواد خوراکي را دچار اختلال کرده و گاه نيز انرژي خطرناک و منفي به وسيله مصرف مواد خوراکي وارد مدارات الکترو مغناطيسي اطراف بدن انسان ها مي شوند.

 

براي مثال: چنانچه يک عدد سيب را در کنار يک قطعه سنگ ياقوت کبود قرار دهيد، انرژي آزاد شده از سنگ، داخل ميوه خواهد شد.

 

 توصيه مي شود افراد مبتلا به بيماريهاي کبدي و معده و حتي ريوي ،از قرار دادن اين سنگ بر روي چشم سوم خويش جهت کسب انرژي استفاده نکنند.

 

 

ماجرای رونمایی از یاقوت کبود 100 میلیون دلاری

 یکی از گران‌ترین سنگ‌های یاقوت کبود جهان به نام «ستاره آبی» در سریلانکا رونمایی شده است، اما صاحب این سنگ ترجیح داده است بنا به دلایل امنیتی نامش مخفی بماند.

 

این سنگ که بیش از 1400 قیراط وزن دارد یکی از گران‌ترین یاقوت‌های کبود جهان است. قیمت این یاقوت دست‌کم 100 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

در کشور سریلانکا بیش از 50 نوع سنگ قیمتی کشف و استخراج می‌شود که گران‌ترین و با ارزش‌ترین این سنگ‌های قیمتی «یاقوت کبود» است.

 

یاقوت کبود بیشتر در آبرفت‌های سریلانکا یافت می‌شود. این سنگ قیمتی در میانمار، هند، چین، کامبوج، استرالیا، کنیا، زامبیا، تانزانیا، آنگولا، تایلند، فنلاند و چک و اسلواکی نیز یافت می‌شود.

 

یاقوت پس از الماس سخت‌ترین ماده موجود در جهان است. این سنگ در اسیدها نامحلول است و ذوب نمی‌شود.

 

یاقوت کبود – سافایر – علاوه بر رنگ آبی در رنگ‌های‌ قرمز، صورتی، زرد و سبز نیز موجود است.

 

یاقوت کبود به جز استفاده تزئینی، استفاده‌های صنعتی نیز دارد. این سنگ خواص درمانی هم دارد و در بهبود اعصاب و کارکرد ذهن مؤثر است.

 

در گذشته از این سنگ به عنوان طلسم تثبیت قدرت و ثروت یاد می‌شد و به همین خاطر در بسیاری از تاج‌های شاهان از این نوع سنگ به کار رفته است و پادشاهان دوست داشتند در خزانه خود از این نوع سنگ قیمتی داشته باشند.

 

سنگ های مینیاتوری که چشم ها را خیره می کند! عکس


بیوگرافی هنرمندان