15 وکیلی که در پارتی شبانه دستگیر شدند

15 وکیلی که در پارتی شبانه دستگیر شدند

خبر از دستگیری 15 وکیل پایه یک دادگستری در یک پارتی شبانه

 

به گزارش نازوب، نبی الله مسلمی درگفتگوی خبری گفت: با وصول گزارشی مبنی بر حضور تعدادی از وکلا در پارتی شبانه در ویلا شهرستان سرخرود موضوع در دستور کار قرار گرفت.

جزئیات پارتی شبانه وکلای دادگستری!

 

15 وکیلی که در پارتی شبانه دستگیر شدند

 

وی افزود: پس از اخذ حکم، ماموران با ورود به منزل متهمان را با پوششی نامناسب و زننده، در حالیکه مشغول استعمال مشروبات الکلی و پایکوبی بصورت مختلط بودند به همراه مقادیر مشروبات الکی و آلات و ادوات لهو و لعب، دستگیر و به مراجع قضایی تحویل دادند.

مسلمی تعداد دستگیرشدگان را بیش از 15 نفر  اعلام کرد و افزود: از این تعداد 2 وکیل از استانهای قم و گلستان بودند.

رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان ضمن تاکید بر اینکه وکلا از جایگاه مهمی در دستگاه قضایی کشور برخوردار می باشند خاطر نشان کرد:

به لحاظ مسولیت خطیر و حساس وکلا در نظام قضایی کشور، حفاظت و اطلاعات دادگستری به عنوان ضابط قوه قضائیه با وکلایی که با ارتکاب تخلف و جرایم موجب تضعیف جایگاه این مجموعه گردند، بر اساس وظایف قانونی خود در برخورد با آنان کوتاهی نخواهد کرد.

یک باند فساد اخلاقی نیز پارسال کشف که پس از طی مراحل رسیدگی قضایی، یکی از آنان به اعدام محکوم شد.

مسلمی همچنان در این گزارش خبری گفت:

متاسفانه در جای جای ایران، پارتی های مختلط توسط مردم گزارش می شود که پس از انجام عملیات در عین ناباوری شخصیت هایی را دستگیر می کنیم که یا چهره هستند یا ورزشکار.

 

15 وکیلی که در پارتی شبانه دستگیر شدند

 

مدتی قبل دستگیری سه برادر معروف به (ف) که عنوان قوتیرین مردان ایران را دارند در یک پارتی شبانه در شرایط نامناسبی دستگیر شدند.

ورزشکارانی که خود الگوی بسیاری از جوانان کشور هستند. شرکت در چنین مجالس لهب و لعب واقعا جای تاسف دارد.

در پرونده ای دیگر پس از انجام عملیات و دستگیری گروهی مختلط در یک پارتی شاهد حضور خانم بازیگر معروف (ک) بودیم که با یک مرد تبعه غیر ایرانی دستگیر شد.

امیدواریم افراد برجسته کشور اعم از چهره ها، ورزشکاران و … با قیاس خود و چنین مجالس لهو و لعب در حفظ آبرو و شخصیت شان کوشا باشند!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان