falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم

 
لاغر شدن به ویژه کوچک و تخت بودن شکم یکی از مهم ترین معضلات خانم ها به خصوص بعد از زایمان است در این بخش با توجه به مشکلات خانم ها در کوچک کردن شکم 6 حرکت بسیار موثر و مفید برای شما در این بخش آموزش می دهیم با کمی تمرین و ممارست قطعا علاوه بر تخت شدن شکم تاثیر آن را بر کوچک شدن سینه هایتان می بینید.
 
 
چهار زانو بنشینید و دست هایتان را در حالیکه سر انگشت ها یکدیگر را لمس می کنند رو به روی بدن بکشید. نفس را به داخل بکشید.
 
مطئننا یک شکم زیبا می تواند اضطراب شما را در رابطه با پوشیدن لباس های تان کاهش دهد. اما نکته مهم تر جلوگیری از آسیب دیدن شما است.
 
تحقیقات نشان داده است که شکم- ماهیچه ای در قسمت بالاتنه را می گیرد – به کمر استحکام می بخشد و بلند کردن اشیا را بسیار آسان می کند چه آنها کیسه سبزیجات باشند و چه فرزند شما.
 
برای کوچک کردن شکم تان می‌توانید این تمرینات که توسط  ملیسا میلر (Melissa Miller  صاحب امتیاز باشگاه m2 در چارلوستویل ویرجیانا) طراحی شده اند را دو یا سه بار در هفته انجام دهید. 
 
 

حرکت 1: گرم کردن: آماده کردن شکم

 
در حالی که زانو ها را خم کرده اید روی زمین صافی به پشت دراز بکشید. دم عمیق بکشید و چانه خود را به سینه بچسبانید. با بازدم فقط سر، گردن و شانه ها را از زمین جدا کنید و دست ها را به سمت پاها بکشید.
بین هر حرکت مکث کنید و نفس عمیق بکشید. به آرامی به حالت اولیه برگردید، نفس عمیق بکشید و حرکت را هشت بار تکرار کنید. 
 
 
6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 

حرکت 2: چرخش 

 

(الف) به پشت دراز بکشید دست ها را به سمت بالا و پاها را در جهت خود کاملا بکشید به طوری که بدن شما یک خط کاملا صاف را تشکیل دهد. با دم، دست ها را به سمت جلو بیاورید و هم زمان بالا تنه خود را از زمین جدا کنید.

با بازدم در حالیکه تا نیمه بدن را از زمین جدا کرده اید مسیر را ادامه دهید و انگشت دست را به انگشت پا برسانید.

دم بگیرید و حرکت را برعکس انجام دهید، در نیمه راه نفس را بیرون بدهید تا به حالت اولیه برگرید. این حرکت را ده بار انجام دهید. 

 

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 

حرکت 3:  رها کردن پا 

 

(الف) هر دو پا را به سمت بالا بکشید. نفس را داخل بکشید و شکم خود را قفل کنید. (ب) با بازدم به آرامی پاها را پایین بیاورید تا زمانی که حدود 6 سانتی سطح زمین قرار بگیرند.

(یا به هر میزانی که می توانید بدون بلندکردن کمر از زمین پای خود را بالا بیاورید.) مکث کنید و دم بگیرید. با بازدم، پای خود را بالا و به نقطه شروع برگردانید. این حرکت را ده بار تکرار کنید. 

 

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 

حرکت 4: قیچی 

 

هر دو پا را به سمت بالا بکشید. آنها را راست نگه دارید، پای چپ را پایین بیاورید تا زمانی که در 6 اینچی سطح زمین قرار بگیرد.

سر و شانه ها را به سمت بالا بکشید و پشت پای راست را با دست بگیرید، به آرامی پای راست را به سمت خود بکشید. پاها را جابه جا کنید و حرکت را تکرار کنید. این چرخه را به سرعت ده بار انجام دهید. ( مکث نکنید!)

 

6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 

حرکت5: کشش ران 

 
پاها را به سمت بالا بکشید و دست ها را هم به حالت کشیده روی زمین در کنار بدن خود قرار دهید. کف دست باید روی زمین باشد. دم بگیرید و ماهیچه های اصلی خود را منقبض کنید.
 
با بازدم ران را به سمت عضلات دنده بیاورید، باسن را اززمین بلند کنید و پاها را مستقیم به سمت بالا بکشید. در حالی که به آرامی پایین بر می گردید نفس را به داخل بکشید. این حرکت را ده بار تکرار کنید. 
 
 
 
6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 
 
حرکت 6: چرخش بالاتنه 
 
(الف) چهار زانو بنشینید و دست هایتان را در حالیکه سر انگشت ها یکدیگر را لمس می کنند رو به روی بدن بکشید. نفس را به داخل بکشید.
(ب) شکم را قفل کنید و با بازدم به آرامی بالاتنه را 45 درجه به سمت راست بچرخانید. به وسط برگردید و حرکت را به سمت چپ تکرار کنید. این حرکت را ده بار انجام دهید. 
 
 
 
6 حرکت تصویری و بسیار موثر در کوچک کردن شکم
 
 
مطالب مرتبط
 

کوچک کردن شکم با این روش بسیار خطرناک است

جدیدترین متد کوچک کردن شکم را امتحان کنید


بیوگرافی هنرمندان