دعوت از پدران و دختران مشهور

مجموعه : فرهنگ و هنر
دعوت از پدران و دختران مشهور
مژده لواسانی مجری تلویزیون و گوینده رادیو درباره برنامه تازه خود توضیح داد: از امروز شنبه 16 شهریور به مناسبت روز دختر تا اول مهر هر روز ساعت 11:50 تا 13 ویژه‌برنامه‌ای در شبکه دو داریم. در واقع برنامه "خونه زندگی" در این مدت رویکرد دخترانه به خود می‌گیرد و هر روز به صورت زنده از گروه خانواده شبکه دو روی آنتن می‌رود.
 
 وی افزود: هفته اول پدر و دخترهای مشهور مثل هرمز شجاعی مهر و امیر قلعه‌نویی به همراه دخترانشان به برنامه می‌آیند و به موضوع دختر در مفهوم خانواده پرداخته می‌شود. همچنین با دخترهای موفق و نخبه در حوزه‌های مختلف که داستان‌های ویژه‌ای دارند نیز گفتگو می‌شود.
 
لواسانی یادآور شد: از آنجایی که دخترها بابایی‌ هستند و پدرها دخترانشان را دوست دارند در تلاشیم این روابط را نشان دهیم. علاوه بر این می‌خواهیم روز دختر را نیز در جامعه جا بیندازیم. روز مادر و روز پدر در میان ما به یک فرهنگ تبدیل شده و همه کادو تهیه‌ می‌کنند و جشن می‌گیرند ولی هنوز روز دختر انقدر جا نیفتاده است.
 
این مجری در پایان تصریح کرد: حالا ما می‌خواهیم بگوییم روز دختر مصادف با تولد حضرت معصومه (س) هم چنین ویژگی دارد و خانواده‌ها بهتر است برای دخترهایشان هم جشن و کادو بگیرند و روزشان را گرامی بدارند.
 
"خونه زندگی" با رویکرد دخترانه از امروز شنبه 16 شهریور ساعت 11:50 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان