laghari

خداحافظی محبوب ترین بازیگر سینما از دنیای بازیگری

خداحافظی محبوب ترین بازیگر سینما از دنیای بازیگری
به گزارش نازوب به نقل از جوان آنلاین پرویز پرستویی كه سابقه ایفای نقش در فیلمها و سریال های مختلفی همچون : آژانس شیشه‌ای، آشپزباشی، سیزده ۵۹، موج مرده، آدم برفی، سریال امام علی(ع)، كتاب قانون، دوئل، مارمولك را دارد؛ مدتی است از دنیای بازیگری كناره‌گیری كرده و این روزها در روستای زادگاه خود مشغول به زندگی است.

پرستویی اهل روستایی در حوالی همدان است. این بازیگر شناخته‌شده سینما و تلویزیون پس از كناره‌گیری از بازیگری این روزها در روستای پدری خود مشغول كشاورزی است و زندگی جدیدی را در پیش گرفته است.

 
تاكنون كارگردان‌های زیادی تلاش كرده‌اند تا او را دوباره به دنیای بازیگری بازگردانند، اما پرستویی كه گفته می‌شود از لحاظ روحی آمادگی حضور مجدد در سینما را ندارد به تمامی این پیشنهادها پاسخ منفی داده است. نكته جالب توجه این است كه پرستویی حتی حاضر به ایفای نقش در پروژه «چ» به كارگردانی ابراهیم حاتمی‌كیا نیز نشده است.
پرستویی تاكنون پنج تجربه همكاری با حاتمی كیا داشته و بهترین نقش‌های خود را نیز در آثار این كارگردان ایفا كرده است، اما به دلیل شرایط خاص خود حاضر نشده در این فیلم ایفای نقش كند و طبق شنیده‌ها، پیشنهاد ۶۰۰ میلیون تومانی این پروژه برای ایفای نقش شهید چمران نیز سبب نشده تا پرستویی از تصمیم خود منصرف شود.
 
طبق اطلاعات رسیده هنوز از دلیل این تصمیم عجیب پرستویی اطلاعی در دست نیست، اما روزنامه «جوان» امیدوار است كه این بازیگر ارزشمند و متعهد سینما و تلویزیون بار دیگر با حضور در آثار نمایشی، سینمای ایران را مورد توجه قرار دهد. فیلم‌ های خرس و من و زیبا آخرین آثاری است كه پرستویی در آنها ایفای نقش كرده و در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شده است.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان