moharam

ازدواج زنی با 50 مرد با ترفندی جالب و زیرکانه

ازدواج زنی با 50 مرد با ترفندی جالب و زیرکانه

نقشه و ترفند ازدواج یک زن با 50 مرد!

عروس جوانی كه پس از فریب دادن چندین مرد از آنان اخاذی كرده بود، دستگیر شد. به گزارش سایت ناز وب این زن هندی 33 ساله طی چند سال گذشته با فریب چندین مرد اموال آنان را سرقت و اقدام به فرار كرده بود.

پلیس هند اعلام كرد: با تحقیقات انجام شده و اعترافات این زن، متهم نزدیک به 50 بار ازدواج كرده است.

بنابر اعلام پلیس شهر چنای، تاكنون هفت شكایت رسمی علیه این زن به ثبت رسیده و این احتمال وجود دارد با دستگیری متهم بر تعداد قربانیان افزوده شود.

 

ازدواج زنی با 50 مرد با ترفندی جالب و زیرکانه

 

نقشه های فریبنده ی این زن و ازدواج با مردان پولدار

این زن که از چهره ای نسبتا زیبا، و اندام و استایل جذابی برخوردار بوده، توانسته با دلربایی، لوندگی مخ مردان پولدار را بزند.

ابراز احساسات شدید عشق و دوست داشتن اصلی ترین سلاح این زن برای به دام انداختن مردان پولدار، مجرد یا متاهل بوده است.

از طرفی این زن بیان کرد: در ابتدای آشنایی توقع مالی نداشتم و بیش از هر چیز محبت و احساس خرج این مردان می کردم و بسیاری  از این مردان خودشان با میل و رغبت برای من طلا و جواهرات می خریدند و پس از مدتی که این هدیه ها چشمگیر و زیاد می شد طلا و پس اندازهایم را برمی داشتم و از خانه بیرون می زدم تا دیگر دست او به من نرسد.

این ترفند و نقشه های این زن توسط یکی از همسران او لو رفت. این مرد که پیگیر فرار این زن از خانه شده بود به پلیس اعلام کرد:

من این زن را واقعا دوست داشتم و تصمیم داشتم پس از مدت آشنایی ازدواجم را علنی کنم. اما تا رسیدن این شرایط این زن از خانه فرار کرد و متوجه شدم هر چه پس انداز و طلا بوده با خود برده است.

 

ازدواج زنی با 50 مرد با ترفندی جالب و زیرکانه

 

و همین علت دنبال کردن این زن شد تا ببینم آیا کسی بلایی سر او آورده یا نقشه های شوم خودش بوده!

پلیس پس از دستگیری متهم، بازجویی از او را آغاز كرد، این زن با کمال پرویی گفت: این بهترین راه درآمد، امنیت، داشتن عشق و احساس برای من بود. دوستی و ازدواج با برخی از این مردان به من آرامش، امنیت و پول میداد و اصلا از کارم پیشمان نیستم!

پلیس پرونده این زن را به دادسرای مرکزی بمبئی ارسال کرد تا با بررسی و تحقیقات بیشتر حکم این زن اعلام شود.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان