moharam

تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه!!

تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه!!

تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه خبرساز شد

به گزارش سایت نازوب یک روزنامه در اقدامی کم سابقه، عطر محرک جنسی زنانه را تبیلغ کرده است. این روزنامه در شماره امروز خود (شنبه) به تبلیغ عطر محرک جنسی که گفته می‌شود برای جذب جنس مخالف کاربرد دارد و به صورت غیر رسمی نیز توزیع می‌شود پرداخته است.

 

تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه!!

 

گفته می‌شود این عطر با اثر گذاری و انجام واکنش بر سیستم عصبی و ترشح هورمونی باعث جذابیت و جلب توجه جنس مخالف می‌شود و در بعضی افراد حرکاتی غیر قابل پیش بینی را به دنبال دارد!

پس از این تبلیغ و جنجالی شدن آن، مسئولان و مدیران این روزنامه مورد پیگیری موضوع قرار گرفتند، تا از انتشار هر چه بیشتر این تبلیغ جلوگیری شود.

تبلیغات بی پایه و  اساس که تنها هدف آن سودجویی است در برخی موارد تحریک آمیز بودن تصاویر یا تبلیغات را به ویژگی طبیعی و ساختار بیولوژیکی و مغزی مردان نسبت می‌دهند که این نوع نگاه ناشی از ذهن‌های جنسیت زده و تصورات نادرست و غیرعلمی است.

 

تبلیغ محرک جنسی زنانه در یک روزنامه!!

 

چرا که مطالعات جدید نشان می‌دهند که ساختار مغزی مردان و زنان تفاوت‌های زیادی ندارد و در واقع چیزی به اسم مغز مردانه و زنانه که آن‌ها را در موارد اصلی و بنیادین جدا کند، وجود ندارد و بنابر این، این تصور که مردان به دلیل ساختار طبیعی خود به گونه‌ای هستند که حتی دیدن این نوع تبلیغات نیز برایشان تحریک آمیز است، برآمده از اغراض عامدانه و یا اطلاع و دانش کم است.

چرا که زنان نیز در مورد چنین محرک هایی از آقایان پیشی می گیرند! زنان یا مردان با بلوغ کامل جنسی باید بخودی خود موجه باشند و این مسئله زنگ خطری است برای جوانان و نوجوانان. که  چشم و گوش بسته تبلیغات محرک کننده رو به گسترش است.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان