moharam

مردها چگونه زنان خود را انتخاب می کنند

مجموعه : عشق و ازدواج
مردها چگونه زنان خود را انتخاب می کنند

مردها چطور زن انتخاب می کنند؟

آقایان چگونه جذب یک زن می شوند و همسرشان را انتخاب می کنند. معیارهای یک مرد برای عاشق شدن و ازدواج چیست؟

همانطور که کاملا مشهود است، مردهای امروزی در مقایسه با پدرانشان به دنبال نوع متفاوتی از زن ها هستند. و دیگر آن زمان که مردها فقط نان آور خانه بودند و وظیفه ی زنها خانه داری و بچه داری بود به سر آمده است.

چند دهه اخیر آقایان علاقه ای به کار همسر در بیرون از خانه را نداشت و اندک زنانی بودند که در جامعه مشغول کار بودند.

آشکار است که نقش زنان در جامعه رشد کرده و مردها هم می بایست خود را با این تغییر وفق دهند. مطمئناً، برخی از محرکات قدیم مثل کشش و جذب به زیبایی هنوز هم در انتخاب آنان تاثیر می گذارد.

 

مردها چگونه زنان خود را انتخاب می کنند

 

مردان چه زنانی را دوست دارند و می پرستند؟

  • هوش و استعداد یک زن برای مرد بسیار حائز اهمیت است. زنان اگر چه کارمند باشند باز زمان بیشتری در خانه حضور دارند و این بودن در خانه و مدیریت امور زندگی مستلزم هوش و استعداد یک همسر موفق است.
  • زیبایی در مقابل هوش! هیچ شکی نیست که مردها اگر یک همسر نخبه هم داشته باشند زیبایی و استایل زن یک مرد را مجذوب خود می کند.

محققان اعتقاد دارند که مردها به خاطر دلایل بیولوژیکی طالب زیبایی هستند. حتی وقتی پا به سن می گذارند هم به دنبال زنانی جوانتر و زیباتر از خودشان هستند.

پروفسور جان مارشال تونسند در این زمینه می گوید: می دانم شاید خانم ها دوست نداشته باشند این را بشنوند، اما در جوامع غربی یک مرد، حتی مردهای تک همسری وقتی یک زن زیبا و جذاب را می بیند، به داشتن رابطه با آن زن فکر میکند!

  • شاغل بودن یک زن معیار بسیار حائز اهمیت برای مرد است. بخصوص در جوامع امروزی و مشکلات زیاد اقتصادی. در آمدزایی خانم خانه در کنار همسرش، واقعا برای مردان لذت بخش و ستودنی است. البته با رعایت حق و حقوق کامل بین زن و مرد. در غیر اینصورت اجازه ندهید شوهرتان از شما و درآمدتان سوء استفاده کند.
  • ستاره های سکسی دور مغز یک مرد هیچ گاه خاموش نمی شود! آقایان زنانی را انتخاب می کند که در زمینه رابطه جنسی داغ و آتشی باشند. همسرشان لوندگی و ظرافت های مجذوب کننده داشته باشد. این گونه زنان همیشه نورچشمی شوهرشان هستند.
  • آراستگی، تمیز و کدبانو بودن، رد بوی معطر همیشگی از رویایی ترین خواسته های یک مرد در انتخاب زن است. زنانی که می دانند برای انجام هر فعالیت در خانه لباس مخصوص بخودش را بپوشند و هنگام حضور شوهر، لباس خوش بو، تمیز و آراسته داشته باشند.
  • خانم ها برای انجام هر کار مهم علاوه بر مشورت، اجازه نامحسوس از همسرش بگیرد که رعایت این امر، بسیاری از مردان را ناخودآگاه شیفته زن می کند.
  • اقتدار یک زن در خانه بدون زیرپا گذاشتن غرور و شخصیت یک مرد، زندگی را هر لحظه برایشان عاشقانه تر می کند.

 

مردها چگونه زنان خود را انتخاب می کنند

 

3 خصلت باورنکردنی برای وجود عشق های رویایی!

تمام موارد بیان شده در معیارهای انتخاب مرد برای همسر، منوط به داشتن سه خصلت اصلی و بسیار مهم در زن و مرد است و کاملا متقابل و واقعیت می باشد.

  1. ارزش گذاری
  2. قدرشناسی
  3. خودخواه نبودن

وجود و جوهره داشتن این 3 اصل، در تمام مراحل زندگی گلستانی از دنیای بینهایت خوشبختی را به شما و همسرتان هدیه می دهد.

اگر از زیبایی، پول، شغل هر دو زوج نامبر وان هم باشند وجود هر یک از این خصلت ها و پررنگ شدن آن مقابل یکدیگر زندگی پوچی را به شما می دهد که پایان آن حتی اگر 30 سال سقف مشترک داشته اید ویران می کند!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان