ramazan
ramazan

تکه تکه کردن همسر جلوی چشمان فرزندان (عکس)

مجموعه : اخبار
تکه تکه کردن همسر جلوی چشمان فرزندان (عکس)
به گزارش نازوب، به نقل از رویترز مایکل کوپ 28 ساله که در اقدامی بی شرمانه به دلیل نپذیرفتن درخواست طلاق از جانب همسرش وی را با ضربات چاقو از پای در‌آورد.
لینینز اشتون 25 ساله بعد از اینکه از رابطه پنهانی همسرش با مستخدم منزل مسکونی شان مطلع شد اقدام به اعتراض کرد. پس از یک هفته از این ماجرا مایکل کپ از همسرش که صاحب 2 فرزند پسر بود خواست تا در دادگاه روز پنجشنبه حاضر و درخواست طلاق را  امضا کنند.

تکه تکه کردن همسر جلوی چشمان فرزندان (عکس)
 
بعد از اینکه وی با او مخالفت کرد دست و پای همسر خود را با چسب بزرگی که از قبل خریده بود بست و بی رحمانه با ضربات چاقو همسرش را کشت.

همچنین وی دو کودکش را که هر یک 4 و 5 ساله بودند وادار کرد تا مرگ و جان دادن مادرشان را از نزدیک ببینند.سپس این مرد وحشی همسرش را تکه تکه کرد و در به حمام انتقال داد.

پس از دو روز مفقود شدن همسرش غیبت وی توسط خانواده  همسرش به اطلاع پلیس رسید و تحقیقات پلیس برای جستجوی وی آغاز شد وی توانست در این مدت شبانگاه همسرش را در فضای سبز پشت منزل مسکونیشان به کمک نامزد پنهانی اش دفن کند.

پس از تحقیقات پلیس حین بازرسی اطراف منزل متوجه جابجایی خاک فضای سبز شدند که در پس آن موفق به کشف جسد شدند.

مایکل به همراه  دو فرزندش و همچنین نامزدش دو روز بعد از کشف جسد متواری بودند تا روز گذشته در ورودی شهر لیورپول توسط پلیس اسکاتلندیارد دستگیر شدند.

وی تا پایان تحقیقات پلیس در بازداشت پلیس است دو کودک وی نزد خانواده همسرش گذاشته شد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان