فرشتگان

راهکار شگفت انگیز این مرد برای تایپ کردن + عکس

راهکار شگفت انگیز این مرد برای تایپ کردن + عکس

با اقدام عجیب و هنرمندانه این پسر برای تایپ کردن در این بخش با ما همراه باشید.

 

مهارت تایپ متون با 10 انگشت از آن دسته است که بسیاری علاقه دارند آن را فرا گرفته و متون خود را به سرعت وارد رایانه کنند و از این توانایی و مهارت کاربردی استفاده کنند. برای کسب این مهارت تمرین و تکرار و تایپ متون مختلف عنصر بسیار مهمی می باشد.

 

راهکار شگفت انگیز این مرد برای تایپ کردن + عکس

 

اما مهارت تایپ 10 انگشتی برای  “محمد خورشید حسین” از هندوستان یک کار بسیار کسل کننده می باشد و او راهکاری جالب برای تایپ متون جدید و البته جالب پیدا کرده است که بسیار شگفت انگیز است.

این مرد با استفاده از بینی می تواند متن های مختلف را روی کیبورد وارد کرده و به برنامه ورد بدهد و وارد برنامه شود.

 

به گزارش نازوب این مرد پیش از این رکورددار تایپ حروف الفبای انگلیسی بود که این کار را تنها در 3.43 ثانیه انجام می داد اما این برای زمانی است که از انگشتانش استفاده می کرد ولی حالا با استفاده از بینی همین کار را انجام می دهد و توانسته رکورد جدید را به نام خودش به ثبت برساند.

او باید در کمترین زمان ممکن جمله ای طولانی که به انتخاب گینس بود روی کیبورد بدون غلط تایپ می کرد. پیش از این رکورد مربوط به فرد هندی دیگری بود که در یک دقیقه و 33 ثانیه این کار را انجام داده ولی حالا با زمان 48.62 ثانیه این رکورد به خورشید حسین رسیده است.

 

راهکار شگفت انگیز این مرد برای تایپ کردن + عکس

 

او بیش از دو سال می باشد که روی این مهارت کار می کند و در این مدت چندین بار به بینی اش آسیب هم رسانده است و بینی اش دچار مشکل شده است.

او می گوید هر کیبورد بینی خودش را نیاز دارد و برای بینی های بزرگ باید کیبورهای خاص و بزرگتری تعبیه شود.

 

مطالب مرتبط


laghari
بیوگرافی هنرمندان