با این شغل ها دل هر زنی را ببرید

مجموعه : عشق و ازدواج
با این شغل ها دل هر زنی را ببرید

معرفی بهترین شغل هایی که مورد پسند خانم ها هست و شما می توانید به راحتی با داشتن یکی از شغل های زیر دل هر رنی را ببرید.

 

وقتی پای متاثر کردن خانم ها به میان بیاید، برخی شغل ها سر تر از بقیه می شود. با وجود اینکه جذابیت کلیشه های “دکتر” و “پلیس” همچنان پابرجا است، خانم هایی را می بینیم که عاشق مردهایی در کسوت “وکیل”، “معمار” و یا “استاد دانشگاه” می شوند.

 

جذابیت برخی از این شغل ها به پول ساز بودن و برخی دیگر به پرستیژ و منزلت اجتماعی و یا مسئولیت بالای آن باز می گردد. اما صرفنظر از این دلایل و انگیزه ها، 8 شغل را (به ترتیب اولویت) معرفی می کنیم که زن ها برای همسر آینده خود بسیار می پسندند.

 

1. معمار

در آمد سالیانه(در آمریکا): 73,090 دلار

زن ها اگر فقط یک انتظار از همسر خود داشته باشند، متعهد و پایدار بودن است، و چه استقامتی محکم تر سیمان و سنگ؟ پس به پیش بروید و چیزی طراحی کنید که پایا و ماندگار شود و دختر مورد علاقه تان را تحت تاثیر قرار دهد.

 

2. وکیل

درآمد سالیانه(در آمریکا): 113,530  دلار

هیچ زنی بدش نمیاید در کنار مردی زندگی کند که اطلاعات عمیقی در زمینه حقوق داشته باشد. چه برسد به اینکه یک وکیل با فرهیخته، با ابهت و با نفوذ باشد.

 

3. پزشک

درآمد سالیانه(در آمریکا): 187,200 دلار

پزشک ها عموما افرادی دلسوز، باهوش، و با تبحر هستند، و دلفریبی کسی که امید بسیاری دل ها است، غیر قابل انکار است! نکته دیگر اینکه، درآمد این شغل بدک نیست!!

 

4. بازاریاب

درآمد سالیانه (در آمریکا): 67,780  دلار

خوب ارائه کردن برترین هنر است. هیچ زنی مرد بی دست و پا نمی خواهد! پس یک قابلیت ذاتی به پیشبرد اهداف شم شما کمک می کند. خوب ظاهر شوید و فریبنده رفتار کنید. آنوقت است که به همان چیزی تبدیل می شوید که او می خواهد!

 

5. استاد دانشگاه

درآمد سالیانه (در آمریکا): 55,050  دلار

کدام دختر را دیده اید که حداقل یک یا دو بار عاشق استادهایش نشده باشد؟ قدرت در دانش است و قدرت همیشه جذاب است، والسلام! پس عینک تان را به چشم بگذارید، کمی بیشتر کتاب بخوانید و اطلاعاتتان را به چشم او بیاورید و ببینید که چگونه او را مجذوب خود می کنید.

 

6. مهندس

درآمد سالیانه: 79,340  دلار

مهندس ها به همه فن حریف و حلال مشکلات بودن شهرت دارند! عموما استعداد ویژه ای برای حل کردن مسائل پیچیده را دارند. اکثر مردها دلخورند از این که چرا زن ها را نمی فهمند، اما بعید می دانیم تعداد زیادی از آن ها مهندس باشند!

 

7. فیزیوتراپیست

در آمد سالیانه (در آمریکا): 79,860  دلار

بعید است دختری را پیدا کنید که دلش نخواهد همسری با دستان قوی داشته باشد. چه برسد به دستانی که شفابخش و مهربان باشد.

 

8. پلیس

درآمد سالیانه (در آمریکا): 56,980 دلار

بیایید واقع بین باشیم! گاهی زن ها فقط می خواهند همسرشان مسئولیت بخصوصی به عهده داشته باشد. کمی جذبه هر زنی را تحت تاثیر قرار می دهد. با دل قرص به سمت دختر دلخواهتان بروید، بعید می دانیم که با این موقعیت و لباس به سادگی نه بشنوید!

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان