laghari

جزئیاتی از فیلتر شدن تلگرام

جزئیاتی از فیلتر شدن تلگرام

از ساعتی پیش نسخه تحت وب تلگرام کانکت نمی‌شود.

 

 
 ازآنجایی‌که خبری از تأیید مشکل فنی در سرور تحت وب تلگرام گزارش نشده است، لذا کارشناسان حدس می‌زنند که نسخه وب روی آدرس تلگرام مسدود شده است.

بر این اساس کاربران با کلمه connecting  مواجه شده که بدون اتصال به سرور اصلی همچنان قطع می‌ماند.

گفتنی است نسخه تحت وب با نسخه دسکتاپ و موبایل فرق دارد.

 

بد نیست بدانید قرارداد 110 میلیارد دولت برای فیلترینگ !!!!!!!!!!!

 

 

به نظر شما اگر این مبلغ هنگفت را صرف ساخت باشگاه های ورزشی و تفریحی برای جوانان می کردند کاربران شبکه های اجتماعی کمتر نمی شدند ؟!

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اجرای طرح فیلترینگ هوشمند در برخی شبکه‌های اجتماعی گفت: بیش از 110 میلیارد تومان قرارداد میان وزارت ارتباطات و صاحب نظران و متخصصین توانمند در بحث فیلترینگ هوشمند منعقد شده است.

علی اصغر عمیدیان با اشاره به موضوع شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: به هیچ عنوان نباید خانواده و فرهنگ اسلامی دچار مشکل شود و از خطوط قرمز نباید عبور کرد و به همین منظور اجرای طرح فیلترینگ هوشمند در برخی از شبکه‌های اجتماعی آغاز شده است.

وی افزود: فیلترینگ هوشمند بر همین اساس طراحی شده و شبکه‌های اجتماعی که قصد دارند با توجه به سیاست‌های داخلی ما در کشور به سرویس‌دهی بپردازند، باید هماهنگ با فرهنگ داخلی فعالیت کنند و در غیر این صورت محتوای غیراخلاقی آن‌ها فیلتر خواهد شد.

عمیدیان تصریح کرد این نوع فیلترینگ به گونه‌ای است که مردم بتوانند با رعایت خطوط قرمز و حفظ حریم‌ها از خدماتی که در شبکه‌های اجتماعی ارائه می‌شود، بهره ببرند.

 

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان این‌که که فیلترینگ هوشمند یک جنگ الکترونیک آنلاین است، خاطرنشان کرد:

 

11 دانشگاه در حال بررسی هستند تا فیلترینگ هوشمند را روز به روز توانمندتر سازند تا در این جنگ الکترونیک آنلاین موفق باشند.

 

مطالب مرتبط

 

فیلتر تلگرام و نتیجه احتمالی از فیلترینگ شبکه های اجتماعی

فیلترینگ هوشمند سایت های غیر اخلاقی و زمان اجرای آن

نحوه ی اجرای فیلترینگ هوشمند

تلگرام طلایی و هاتگرام چرا با وجود فیلتر بودن تلگرام باز است؟!


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان