laghari

پردرآمدترین هنرپیشه های زن هالیوود + عکس

مجموعه : فرهنگ و هنر
پردرآمدترین هنرپیشه های زن هالیوود + عکس
به گزارش نازوب این دنیای پر رمز و راز و جذاب وقتی جذاب تر می شود که پای پول های کلان به میان می آید. پول هایی که صاحبانشان را به پردرآمدترین ها تبدیل می کند.
 
1. آنجلینا جولی
این بازیگر محبوب سینمای آمریکا و جهان از جمله زنان ثروتمند این روزگار است. وی که هم اکنون سفیر حسن نیت سازمان ملل نیز هست، در سال جاری میلادی، 30 میلیون دلار درآمد داشته است.
 
2. سارا جسیکا پارکر
این هنرپیشه هالیوودی که مهارت خاصی در ایفای نقش های کمدی دارد، امسال 30 میلیون دلار درآمد کسب کرده است و به این ترتیب رده دوم این رده بندی را در اختیار دارد.
 
3. جنیفر انیستون
وی که به خاطر بازی در سریال"دوستان" به شهرت رسید و از پرواز با هواپیما نیز وحشت دارد، امسال 28 میلیون دلار پول درآورده است.
 
4. ریس ویترسپون
ریس ویترسپون که جایزه اسکار سال 2005 را به خاطر بازی در فیلم "قدم زنی درمسیر" از آن خود کرد، با 28 میلیون دلار درآمد مقام چهارم را به خود اختصاص داده است.
 
5. جولیا رابرتز
جولیا رابرتز، دیگر هنرپیشه زن هالیوود است که ستاره فیلم کمدی و پرفروش زن زیبا شد. وی امسال 20 میلیون دلار درآمد داشته است.
 
6. کریستن استوارت
این بازیگر جوان هالیوود که زاده لس آنجلس است و بازیگری را در 8 سالگی آغاز کرد، امسال و در حالی که تنها 21 سال دارد، 20 میلیون دلار پول درآورده است.
 
7. کاترین هیگل
این بازیگر آلمانی – ایرلندی تبار سینمای آمریکا که یکی از طرفداران اهدای عضو به شمار می آید، در سال جاری میلادی 19 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.
 
8. کامرون دیاز
درآمد امسال دیاز که یکبار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب و یکبار هم نامزد گرفتن جایزه بفتا شده، 18 میلیون دلار بوده است.
 
9. ساندرا بولاک
برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در سال 2009 به خاطر فیلم نقطه کور، امسال 15 میلیون دلار درآمد داشته است.
 
10. مریل استریپ
پر افتخارترین هنرپیشه تاریخ آمریکا که دوبار جایزه اسکار را به عنوان بهترین بازیگر نقش اول و نقش مکمل زن دریافت کرده، امسال درآمدی معادل 10 میلیون دلار داشته است.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان