ramazan
ramazan

قرض و مبادله ی همسر با دیگران، تفریح مردان ایتالیا!

قرض و مبادله ی همسر با دیگران، تفریح مردان ایتالیا!
معدل سن بیشتر مردانی که تبادل همسر می‌کنند حدود ۴۳ سال و زنان ۳۵ سال است. نکته تعجب برانگیز این…
 
به گزارش نازوب، در یک عمل غیر انسانی و باورنکردنی ایتالیایی ها همسران خود را برای تفریح به هم دیگر قرض میدهند حتی برلوسکنی نیز از این امر مستثنی نیست. ایندیپندنت در گزارش خود به نقل از روزنامه پرتیراژ لاستامب چاپ ایتالیا نوشت: بسیاری از زنان و مردان ایتالیایی که برای گذراندن تعطیلات تابستانی در منطقه زیبای توسکان در مرکز شهر رم پایتخت ایتالیا دعوت نامه دریافت میکنند.
ممکن است پیش از پذیرفتن و قبول این دعوت خوب به آن فکر کنند علت این مسأله آن است که شاید این زن و شوهرها مجبور شوند در مقابل پذیرفتن این دعوت، همسر خود را با همسر دیگری عوض کنند. در گزارش لاستامب آمده است: در هر دوره تعطیلات تابستانی حدود پانصد هزار زن و شوهر در دویست کلوپ شبانه که در سراسر ایتالیا وجود دارد همسران خود را با یکدیگر عوض می‌کنند!!
هزار تعویض همسر نیز در اماکنی غیر از کلوپ‌ها مانند گاراژهای خودرو، سواحل دریایی ویژه و حتی برخی از قبرستان‌ها صورت می‌گیرد. در ادامه گزارش این روزنامه ایتالیایی آمده است: این آمار و ارقام توسط مؤسسه فیدر بدست آمده و آمار اعلام شده حدود پانصد هزار است در حالی که حقیقت بیشتر از این عدد است و گمان می‌شود حدود دو میلیون باشد.
این مؤسسه می‌افزاید: آمارها نشان می‌دهد معدل سن بیشتر مردانی که تبادل همسر می‌کنند حدود ۴۳ سال و زنان ۳۵ سال است. نکته تعجب برانگیز این است که این روزنامه ایتالیایی در گزارش خود اعلام کرده سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا نیز چندی پیش خواستار تعویض همسر خود فرونیک با همتای دانمارکی خود آندریاس فوج راسموسن شده بود!!
گفتنی است نگاه جامعه امروز غرب به زن برگرفته از الگوی روم و یونان باستان است که زن به عنوان موجودی برای کامیابی و لذت جوئی مردان قلمداد می شد. این نگاه تمام مسائل و حقوق زنان را در غرب تحت الشعاع خود قرار داده و لذا تعویض همسر نیز که در بخش های مختلف اروپا و آمریکا به ویژه در جشن ها نمود بیشتری می یابد کاملا مغایر با شعار برابری زن و مرد بوده و آن را به چالش می کشد.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان