falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

اسرائیل به دنبال 100 هزار راس الاغ مصری !!

اسرائیل به دنبال 100 هزار راس الاغ مصری !!
 "محمد عبدالظاهر فهمی" یکی از اساتید دامپزشکی فلسطین اعلام کرد: اسرائیل طی هفته های اخیر درخواست واردات 100 هزار راس الاغ مصری را به قاهره تحویل داده است.
 
هدف رژیم صهیونیستی از این درخواست استفاده از پوست الاغ های مصری برای پژوهش های علمی مربوط به بیماری سرطان است که گفته می شود پوست الاغ های مصری برای پژوهش های علمی و دارویی مناسب هستند.
 
عبدالظاهر با بیان این مطلب افزود: این نخستین بار نیست که برخی کشورها از جمله کشورهای غربی به دنبال واردات الاغ های مصری برای استفاده های پژوهشی – علمی هستند.
 
وی با بیان اینکه دولت مصر با درخواست رژیم صهیونیستی مخالفت کرده است گفت: دو سال پیش شرکت داروسازی "کوماهو" ژاپن در قراردادی به ارزش 500 میلیون دلار درخواست خرید یک میلیون راس الاغ مصری را مطرح کرده بود.
 
شرکت مذکور در درخواست خود به دولت مصر عنوان کرده بود که هدف از واردات این الاغ ها استفاده از پوست آنها برای تولید دارویی است که به برخی کشورهای آسیای شرقی صادر می شود.
 
در این درخواست گفته شده بود: شرکت داروسازی کوماهو پژوهش های علمی مختلفی را بر روی الاغ های هندی، تایلندی، آمریکایی، افغانی و ویتنامی انجام داده است اما هیچکدام همچون پوست الاغ های مصری غنی از مواد مورد نیاز این شرکت نیست.

بیوگرافی هنرمندان