moharam

فرزاد حسنی و سوپر استارها در رالی ایران

فرزاد حسنی و سوپر استارها در رالی ایران
فرزاد حسنی اجرا و داوری فیلم – مسابقه «رالی ایرانی» مرا به کارگردانی آرش معیریان برعهده گرفت.
چهارشنبه هشتم شهریور آرش معیریان با حضور در رادیو جوان در خصوص مسابقه – فیلم رالی ایرانی که برای شبکه نمایش خانگی آماده می شود، توضیحاتی ارائه کرد.

 در این برنامه مجری با اشاره به ساخت فیلم «لاله»، عنوان کرد در حال حاضر خیلی ها جوگیر شده اند که «لاله» را بسازند. علیرضا تهرانی، مدیر روابط عمومی «رالی ایرانی» هم در گفت و گو با خبر آنلاین، «رالی ایرانی» را کاملا بی ربط به پروژه «لاله» دانست و یادآور شد: «رالی به معنی رانندگی نیست و منظور ما از این نامگذاری، نشان دادن مسابقه است».
او در ادامه گفت: «این برای اولین بار در ایران است که چنین مسابقه ای ساخته می شود و ما بارها شاهد پخش چنین برنامه هایی از شبکه های ماهواره ای بوده ایم. هدف ما از ساخت این برنامه جذب مخاطب به برنامه های ایرانی است و اصلا نمی خواهیم وارد مسائل سیاسی و بازی های اینچنینی که برای «لاله» پیش آمد، شویم.»
مدیر روابط عمومی پروژه «رالی ایرانی» همچنین افزود: طرح رالی ایرانی از مدت ها پیش در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح بوده و ما چیزی حدود یک سال بازدید از لوکیشن داشتیم.

 از تهران تا شمال با تمام ادارات دولتی هماهنگی به عمل آمده تا این فیلم – مسابقه بدون کمترین مشکلی ساخته شود.» به گفته او، فرزاد حسنی به عنوان مجری و داور این فیلم – مسابقه نظاره گر کار بازیگران است و حضور او در این پروژه قطعی است.
«رالی ایرانی» یک فیلم – مسابقه در ژانر «reality show یا نمایش واقعی» است که برای اولین بار در سینمای ایران و برای نمایش خانگی ساخته می شود. در این ژانر که در سینمای بین المللی سابقه بیشتری داردفیک فیلمنامه دقیق وجود دارد که بازیگران تنها از 50 درصد آن مطلع می شوند و لذا دائما در شرایط پیش بینی نشده قرار می گیرند که باید در آن به تصمیم برسند و فی البداهه با یکدیگر رقابت می کنند.

 گروه بزرگ تولید و کارگردانی از هفته ها پیش از شروع رالی، همه شرایط را آماده می کنند و جای دوربین ها را پیدا می کنند و با در نظر گرفتن همه احتمالات و تصمیمات غیرمترقبه بازیگران، صحنه را آماده می کنند. در این ژانر همه عوامل طبیعی و شهری جزو آکسسوار محسوب می شوند.
 بازیگرانی که برای مسابقه «رالی ایرانی» انتخاب می شوند باید دارای ویژگی های خاصی باشند همچون جوان و خلاق بودن؛ البته برخی شخصیت های سوپراستار نیز در این مسابقه حضور دارند. در مرحله پیش تولید تاکنون با بیش از 50 بازیگر صحبت شده است که شش نفر برای مسابقه اول انتخاب می شوند.

«رالی ایرانی» شامل لوکیشن بزرگی است که از تهران شروع شده و تا نقاط دیگر ایران ادامه می یابد. ساخت «رالی ایرانی» اولین فیلم – مسابقه ایرانی به کارگردانی آرش معیریان در شهریور ماه برای نمایش خانگی کلید می خورد.
معیریان این روزها مشغول ساخت سریال «پیدا و نهان» درباره یک تیم امنیتی – اطلاعاتی است. 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان